DomůAkční nabídkaVezírek na ryby, který hned uschne. Díky pogumované síťce nesmrdí rybinou

Vezírek na ryby, který hned uschne. Díky pogumované síťce nesmrdí rybinou

- Reklama -

Vezírek na ryby je nutnou součástí výbavy třeba těch rybářů, kteří nosí ulovené ryby domů. Některé vezírky ale po uchování ryby nepříjemně páchnou. Proto je dobré sáhnout po vezírku od české firmy.

Vezírek na ryby je ideálním řešením pro uchování ulovené ryby. Rybář má díky vezírku ulovenou rybu krásně čerstvou, zároveň se jedná o šetrný způsob uchování ulovené ryby. Na rybářském trhu je celá řada vezírků, hodně z nich je potom zhotovených z tkané látky. A právě ty mohou po uchování ryby zapáchat. Proto je rozumnější sáhnout po vezírku s pogumovanou síťkou.

 

Pogumovaný vezírek ZFish Keep Net R-Mesh

Tohle je typ vezírku, který si okamžitě zamilujete. Právě tento model od české značky ZFish má pogumovanou síťku, která nabízí celou řadu zásadních předností. Vezírek s pogumovanou síťkou najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu.

Proč je ona pogumovaná síťka o tolik vhodnější? Onu odpověď najdeme ve vlastnostech tohoto typu síťky. Zaprvé: pogumovaná síťka je vynikající z toho pohledu, že nenasaje pachy ulovené ryby. Ne! Tento typ síťky se tak „nechová“ právě jako tkaná síťka, takže ani při déletrvajícím používání tento vezírek prostě nebude zapáchat.

Takže rybář jej může naprosto komfortně vozit v kufru vozidla, anebo jej skladovat v obývaných místnostech. Dalším velkým plusem je, že tento vezírek velmi rychle schne. Stačí ho po vytáhnutí z vody pověsit na suché a vzdušné místo, díky čemuž bude vezírek vmžiku suchý. Tohle ocení rybář třeba v tu chvíli, kdy zrovna balí rybářský tábor u vody, a potřebuje, aby byl vezírek co nejrychleji suchý.

 

Rybář vezírek super rychle vyčistí

A to není poslední výhoda tohoto vezírku. Pogumovaná síťka se totiž naprosto luxusně čistí – ve chvíli, kdy je na ni zachycený rybí sliz nebo nánosy bahna, stačí vezírek jen několikrát „přečváchnout“ ve vodě, takže zase bude parádně čistý. Rybář tak nemusí vezírek složitě drhnout od nejrůznějších nečistot, což se u tkaných modelů může stávat.

Samozřejmě tou nejzásadnější předností je to, že pogumovaná síťka je pro ryby šetrná. U tohoto typu síťky hrozí jen minimální riziko zachycení ploutve, což je pravý opak vezírků s tkanou síťkou. Zároveň v pogumovaném vezírku rybě nehrozí ani nepříjemné odření. Ano, sice úlovek rybář za nějakou dobu usmrtí, přesto i poslední hodiny života má ryba přečkat v důstojných podmínkách.

Na tomto vezírku pak pochopitelně nechybí rozměrné kruhy, které dovolují rybě se i v uzavřeném prostoru pohybovat. Co se týče rozměrů, tak tento vezírek si lze vybrat ve dvou provedeních. Menší má na délku 100 centimetrů, průměr potom činí 40 centimetrů. Ten větší potom měří 120 centimetrů, průměr je pak stejný.

Na vezírku pak každý rybář ocení další vychytávky – jako například stahovací šňůrky, spodní oko pro zatížení nebo reflexní plovák. Česká značka ZFish znovu ukazuje, že lze na rybářský trh dodávat kvalitní a chytré produkty, které jsou k dostání za super cenu. Tento vezírek nabízí opravdu super vlastnosti! Levný vezírek s pogumovanou síťkou najdete na e-shopu ZFish.cz .

 

EKO vezírek ZFish Keep Net Eco

Zejména kapraři pak mají ve velké oblibě vezírky s velmi jemnou síťovinou, které většina z nás zná pod pojmem EKO vezírek. Jde především o to, že tyto vezírky jsou extra šetrné k uloveným rybám. EKO vezírky za super cenu najdete na e-shopu ZFish.cz .

Zásadní předností těchto vezírků je již zmíněná jemná síťovina. Ta má jen miniaturní oka, kterými nepronikne ani nejmenší rybka. Zároveň je ale právě takový model vezírku velmi šetrný k uloveným rybám, protože riziko poškrábání nebo poškození ploutve prakticky neexistuje.

EKO vezírky si lze v sortimentu české značky ZFish vybrat hned ve dvou provedeních. Menší model má délku 100 centimetrů, průměr pak 40 centimetrů. Větší model EKO vezírku je 120 centimetrů dlouhý, průměr je pak rovněž 50 centimetrů. Záleží jen na rybářovi, jaký si vybere…

Pokud chcete mít ve výbavě takový vezírek na ryby, který je k rybám opravdu šetrný, pak se určitě podívejte na tyto dva modely. Díky použitým materiálům nehrozí poranění ryby, takže rybář se může spolehnout na 100% bezpečnost. EKO vezírky najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízkou cenu.

Kromě široké nabídky vezírků na ryby mohou rybáři na e-shopu ZFish najít i celou řadu produktů, které se starají o bezpečný pobyt ulovené ryby na břehu. Typicky se jedná o špičkové podložky pod ryby v různých provedeních, ale také například o populární dezinfekci ZFish Fish Doctor. Kompletní nabídku tohoto typu vybavení najdete na e-shopu ZFish.cz .

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -