DomůAkční nabídkaVoděodolná bunda pro rybáře za nízkou cenu: ideální na jarní vycházky

Voděodolná bunda pro rybáře za nízkou cenu: ideální na jarní vycházky

- Reklama -

Každý rybář ví, že kvalitní oblečení na ryby je základ. Pokud rybář nemá dostatečně kvalitní oblečení, pak se může i krátkodobá vycházka změnit v hotový horor. A zejména pak, pokud prší nebo fouká.

Ilustrační foto: PARYS

Právě do propršeného, ale i větrného počasí, je důležité mít oblečenou kvalitní bundu. Kvalitní bunda pro rybáře dokáže ochránit před promoknutím a profouknutím. Někteří rybáři si ale kolikrát říkají, že kvalitní bunda na ryby musí stát „půlku výplaty“. Není tomu tak!

Třeba na rybářském e-shopu PARYS lze sehnat kvalitní bundu na ryby, která je voděodolná, takže rybáře ochrání před promoknutím. A teď je na tuhle kvalitní bundu od anglické značky výrazná sleva. Takže rybář si ji může obstarat za velmi příznivou cenu. Pojďme se na ni podívat blíže…

 

Bunda pro rybáře KORUM Neoteric Softshell Jacket

Tohle je vynikající bunda pro rybáře, když panuje deštivě nebo větrné počasí. Bunda není úplně „šitá“ do výrazně chladného počasí, spíše je vhodná na jarní a pozdně jarní vycházky. Zlevněnou bundu od anglické značky KORUM najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Co na této bundě nejvíce oceňujeme? Jde především o vysokou voděodolnost, která dokáže rybáře udržet v suchu i při prudším jarním lijáku. Tento kus oblečení je vyrobený z kvalitního materiálu, který má vynikající voděodolné vlastnosti! Bunda pro rybáře je tak velmi vhodná jak při jarním rybaření, tak například i při vycházkách v teplém „babím létě“, kdy často panují přeháňky.

Kromě voděodolnosti musíme zmínit také odolnost proti profouknutí. A k tomu zcela zásadně přispívá fleecová podšívka, která dokáže udržet tělo rybáře ve velmi příjemném teple. Takže rybářovi nebude chladno ani v tu chvíli, kdy u vody burácí ostřejší, studený vítr.

K vysokému komfortu pak přispívá také prostorná kapuce. Ta je vymyšlena tak, že chrání rybářovu hlavu před promoknutím a profouknutím, takže rybář má dokonale chráněnou i tuto citlivou partii. Kapuce je příjemně prostorná, takže rybář si do ní schová i hlavu s nasazenou čepicí.

 

Bundy jsou k dostání v 5 velikostech

Na bundě pak najdeme i několik praktických kapes. Na hrudi je prostorná náprsní kapsa, která dovoluje uschovat důležité věci, které je zapotřebí mít po ruce – třeba peněženku nebo mobil. Další dvě kapsy pak najdeme na bocích. Důležitou předností je, že tyto kapsy jsou voděodolné, takže rybářovy uschované věci nepromoknout.

Bundu pro rybáře Neoteric Softshell Jacket od anglické firmy KORUM si lze obstarat v 5 velikostech. K dostání jsou i menší velikosti M a L, které jsou určené pro méně urostlé rybáře. Pak si lze vybrat větší bundy ve velikosti XL a XXL. A k dostání je také bunda pro urostlé rybáře ve velikosti XXXL. Stačí si jen vybrat!  

Každého rybáře pak jistojistě potěší také povedený design rybářských bund Neoteric Softshell Jacket. Bunda kombinuje klasickou černou barvu s přírodní zelenou. Černou barvu najdeme na ramenech a kapuci, zelenou pak na zbytku bundy. Tahle kombinace se moc povedla, takže bunda není vhodná jenom k vodě, ale také do společnosti.

Pokud hledáte kvalitní bundu pro rybáře za super nízkou cenu, pak se určitě podívejte na tuto od anglické značky KORUM. Jde opravdu o velmi povedený kousek, který ochrání před deštěm, ale také větrem. A navíc je k dostání s výraznou slevou! Zlevněnou bundu najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -