DomůTrendyNašlapaný FOR FISHING 2023: Nebudou chybět rybářské hvězdy a velké značky

Našlapaný FOR FISHING 2023: Nebudou chybět rybářské hvězdy a velké značky

- Reklama -

Už se to blíží! Po chudých ročnících, které způsobila koronavirová pandemie, organizátoři FOR FISHING slibují našlapaný ročník 2023. Nebudou chybět ani ta nejzvučnější jména ze světa rybaření.

Foto: FOR FISHING

Letošní ročník veletrhu FOR FISHING 2023 proběhne od 16. do 19. února 2023 na klasickém místě v PVA Expo Praha v Letňanech. Právě sem se v polovině letošního února sjede (nejen) česko-slovenská elita z rybářského trhu. K vidění tak budou značky, které patří k těm nejvíce populárním.

Vstupné na letošní ročník vyjde na 240 korun. Výrazně lepší slevu pak budou mít ti rybáři, kteří si vstupné zakoupí v předprodeji, v něm ta stejná vstupenka stojí 180 korun. Děti do 140 centimetrů a držitelé ZTP budou mít vstupné zdarma. Parkovné pro osobní vozidla pak stojí 200 korun.

 

Přijedou hvězdná jména rybářského světa

Organizátoři na sociálních sítích uvedli, že návštěvníci se v letošním ročníku mohou těšit na celou řadu hvězdných jmen. Obrovskou spoustu českých rybářů jistojistě potěší, že ani na letošním ročníku nebude chybět hvězdný rybář Jakub Vágner, který je držitelem mnoha rybářských úspěchů.

„Jakub Vágner nebude ani letos na veletrhu chybět, každý den bude mít i přednášku,“ uvedli organizátoři FOR FISHING na sociálních sítích. Kromě Jakuba Vágnera pak na letošní ročník zavítá také Rudolf Hrušínský mladší.

„V sobotu 18. 2. 2023 od 14 hodin proběhne na expozici ČRS MO KLADRUBY – HANDICAPOVANÍ RYBÁŘI autogramiáda skvělého herce a vášnivého rybáře pana Rudolfa Hrušínského mladšího,“ upřesnili organizátoři.

A fanoušky světové kaprařiny pak jistě zaujme, že na pražské výstavě bude i Ali Hamidi. Právě tohoto zahraničního rybáře si spousta česko-slovenských diváků oblíbila díky pořadu Monster Carp, který běžel na Prima Zoom. A právě s touto hvězdou se bude možné setkat na veletrhu FOR FISHING 2023.

Přesný rozpis rybářských přednášek, které budou mít na letňanském výstavišti zvučná jména, organizátoři ještě nezveřejnili. Na sociálních sítích uvedli, že ke zveřejnění seznamu rybářských přednášek dojde v únoru.  

 

Seznam vystavovatelů je letos našlapaný

V minulých letech organizátory veletrhu FOR FISHING trápila nízká účast vystavovatelů kvůli koronavirové pandemii. Tyto časy jsou ale už pryč. V letošním roce totiž na letňanském výstavišti budou mít expozici velké česko-slovenské značky, ale také ze zahraničí. „Potvrzených máme v tuto chvíli přes 100 firem z 9 zemí,“ uvedli organizátoři veletrhu.

Milovníky kaprařiny jistojistě potěší, že do Prahy přijedou velké značky kaprařské scény. Na veletrhu nebude chybět například LK Baits, MIKBAITS nebo Karel Nikl. Právě tyto společnosti patří k předním producentům rybářských nástrah a návnad. A jistojistě právě na veletrhu představí spoustu zajímavých novinek pro rok 2023.

Kromě výrobců nástrah a návnad budou ale na pražském veletrhu také producenti kaprařského vybavení. K těm nejzvučnějším jménům jednoznačně patří česká firma MIVARDI, která na FOR FISHING nebude chybět. Dalším velkým jménem je ale také například moravská společnost Flajzar s.r.o., která do Prahy přiveze špičkovou rybářskou elektroniku.

Veletrh FOR FISHING ale pochopitelně nebude jenom o kaprařině. V hale budou vystavovat také firmy zaměřené na přívlač, lov sumců feeder nebo plavanou. Kromě nich ale nebudou chybět ani expozice rybářských organizací – třeba Českého rybářského svazu. Kompletní seznam vystavovatelů najdete na webu FOR FISHING.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. To už všechno tisíckrát známe, neví ale někdo jestli na veletrhu vystoupí se svojí přednáškou i Matěj Houška???

  2. Tak pro mě je nemyslitelné platit za vstup celkově. Však tam lidi jedou i nakoupit… Vždyť je to všechno předražený:⁠-⁠)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -