DomůAkční nabídkaVýbava na candáty za „pár babek“: Prut s navijákem za méně jak 1000...

Výbava na candáty za „pár babek“: Prut s navijákem za méně jak 1000 korun

- Reklama -

Lov candátů na rybičku patří k velmi populárním rybolovným metodám v podzimní části rybářské sezóny. Jenže jaké vybavení použít? Na tomto lovu je super, že není zapotřebí nijak zvláštní náčiní.

Ilustrační foto: ZFish

Někteří rybáři to dělají tak, že mají kaprové pruty pro lov na položenou, a pak další pruty přímo na dravce. A ono to dává smysl, protože například při lovu na rybičku je lepší používat trochu jemnější pruty. Jsou i takoví rybáři, kteří dravce chytají na položenou na feederové pruty.

Ať už se rybář rozhodne pro jakýkoliv druh udice, jedno je jisté – fakt to není třeba „cenově přehánět“. Při chytání dravců na rybičku lze použít i levnější pruty a navijáky. A právě takové teď nabízí česká značka ZFish, která prodává třeba prut s navijákem za méně jak 1000 korun.

 

Prut Feeder MAX + naviják MAX 40

Tohle je sestava, kterou rybáři velmi rádi používají při chytání dravců na rybičku. A ono to dává smysl! Právě tento prut s navijákem je naprosto ideální pro chytání dravců blíže od břehu, kde loví kořist v podobě drobných rybiček. Akční set prutu s navijákem najdete na e-shopu ZFish.cz  za super nízkou cenu.

Ano! Právě nízká cena je hlavním tahákem tohoto setu. Jde o to, že prut s navijákem vyjde na méně jak 1000 korun. Takže rybář tak získá spolehlivé vybavení pro lov dravců na nástražní rybičku doslova za „pár babek“. Za tohle palec nahoru!

Prut má délku 3 metry a gramáž 75 gramů. Jde tedy o udici, kterou využijeme především při lovu dravců na rybičku v blízkosti břehu. Na prutu se nám líbí to, že je vyrobený z kvalitního laminátu, takže vydrží i silný odpor ze strany dravce, a pro lov „línější“ candátů je jako dělaný. K prutu pak dostanete i 2 feederové špičky.

Součástí celého setu je pak i naviják MAX 40, který je nádherně lehký, ale přitom velmi odolný. To je dáno grafitovým tělem, které je kvalitně zpracováno. Naviják má převodový poměr 5,2:1, a v jeho vnitřku najdeme 2 ložiska. Důležitou informací je, že na navijáku je již namotaný kvalitní vlasec Spider Line. Akční set rybářského vybavení na candáty najdete na e-shopu ZFish.cz .  

 

Teleskopické pruty Kingstone 1+1 (pouzdro na pruty ZDARMA)

Pokud přece jen potřebuje nástražní rybičku házet dále od břehu, pak by vás mohly zaujmout tyto akční sety, které kombinují jak 2 teleskopické udice, tak i pouzdro na pruty. Velkou výhodou těchto setů je to, že jsou k dostání za parádně nízkou cenu na e-shopu ZFish.cz .

Rybáři si tyto teleskopické udice mohou vybrat ve dvou provedeních. První typ rybářských prutů Kingstone mají gramáž 3 lb. Tyto pruty jsou vhodné na drtivou většinu tuzemských revírů, protože s rybkou není nutné nahazovat do těch největších dálek.

To ale neplatí třeba na rozlehlých přehradách, kde se dravci mohou držet dále od břehu. Proto je tady druhý typ udic, který je ještě tvrdší. Tyto pruty na ryby mají gramáž 3,5 lb, takže s nimi jde nahodit opravdu hodně daleko.

Velkou výhodou obou druhů udic je kvalitní blank, vynikající akce jak při nahazování, tak zdolávání, ale také například malé transportní rozměry a hmotnost. A nezapomínejte na to, že k udicím dostanete i pouzdro ZDARMA. Tyto akční sety najdete na e-shopu ZFish.cz  za super peníze. Tak jakou sestavu si vyberete?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -