DomůAkční nabídkaVylepšená kukuřice na amury: Zelenou kukuřici „stříbrná torpéda“ zbožňují

Vylepšená kukuřice na amury: Zelenou kukuřici „stříbrná torpéda“ zbožňují

- Reklama -

Když se řekne „nejlepší nástraha na amury“, pak drtivou většinu rybářů ihned napadne kukuřice. Kukuřice je při lovu amurů TOP nástrahou, ale i návnadou. Ale i ta nejlepší nástraha jde vylepšit. 

Ilustrační foto: PARYS

Kukuřice je při lovu amurů dokonalá hned z několika pohledů. Zaprvé: Amuři tuhle „surovinu“ doslova milují, takže je logické jim předkládat něco, na co spolehlivě reagují. Zadruhé: Kukuřice je k dostání za normální peníze, takže rybář může zahájit i masivnější krmnou kampaň, aniž by ho to zruinovalo.

A zatřetí: Ono množství je obrovskou výhodou! Asi každý rybář už slyšel o tom, že amuři jsou velcí jedlíci. Tahle ryba dokáže spořádat obrovské množství potravy, takže je nutné na krmné místo neustále sypat další a další várky potravy. A k tomuhle se kukuřice hodí, protože s ní jsme schopni vytvářet velké „krmné koberce“. 

O amurech se taky dobře ví, že tyhle ryby milují rostliny, a vlastně „všechno, co je zelené“. A právě jednu rybářskou firmu napadlo všechno zmíněné spojit dohromady. Takže nabízí zelenou kukuřici na amury…

 

Zelená kukuřice na amury Carpway

Tohle je hodně zajímavé vylepšení velké klasiky na amury. Firma Carpway prostě vzala kvalitní kukuřici, a mimo jiné ji obarvila na zeleno. Okamžitě tak vznikla velmi zajímavá nástraha a návnada na amury, kteří jednak milují kukuřici, ale také zelenou stravu. Zelenou kukuřici na amury seženete na e-shopu PARYS za super cenu.

Samozřejmě klíčový „je základ“ – ten je tvořen kvalitní kukuřicí. Velká zrníčka kukuřice jsou upravena tak, že jsou konzervována potravinářskou technologií vakuováním. Díky tomu tak tato kukuřice má unikátní konzistenci. Kromě toho má ale kukuřice i nádhernou vůni a lákavou chuť. Tomuhle amuři prostě neodolají!

Ještě ohledně té vůně: Velká zrníčka kukuřice Carpway jsou nasycena aromaty, díky kterým vydávají ve vodním prostředí koncentrovanou pachovou stopu. Tohle je velká výhoda zejména při krmení s touto kukuřicí, protože ta kromě lákavého „koberce“ na dně vytvoří i neodolatelné potravní signály.

 

Kukuřici jde (omezeně) použít i do PVA

Kukuřice na ryby Carpway je k dostání v několika příchutích. Kromě zmíněné „zelené kukuřice“ na amury, je možné vybírat i z dalších variant. Velmi oblíbenou je například „medová kukuřice“, která má tolik charakteristické sladké aroma. Zajímavou variantou je ale například i příchuť chilli, kterou mají v oblibě i větší kapři.

A dále je možné si vybrat ještě z dalších barevných variant. Kukuřice na amury má třeba zelené zbarvení, „jahodová kukuřice“ je pak výrazně načervenalá. No jen si to představte: To velké množství načervenalých zrníček prostě nejde přehlédnout, a to ani na zaneseném nebo zarostlém dně. Další zbarvenou kukuřici je třeba „scopex“, která má oranžové zbarvení.

Kromě toho, že tato kukuřice je kvalitně zpracovaná, krásně voní, a některé varianty mají i „neobvyklé zbarvení“, tak další výhodou je, že tuto kukuřici jde omezeně použít do PVA. Co to znamená? Díky výrobnímu postupu kukuřice okamžitě nerozpustí PVA punčochu, ale až po delších minutách.

Takže pokud chce rybář použít PVA punčochu při rybaření, pak může. Zejména pak v tu chvíli, kdy je přímo u vody, a kdy přímo na místě plní PVA punčochy krmením. Samozřejmě, s touto kukuřicí se velmi dobře krmí i krmnou raketou. Kukuřici na ryby Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -