DomůAkční nabídkaVýprodej bivaků od anglické značky: velký bivak pro 2 rybáře za pár...

Výprodej bivaků od anglické značky: velký bivak pro 2 rybáře za pár korun

- Reklama -

Bivak pro rybáře je zcela zásadní součástí rybářské výbavy při déletrvajících výpravách. Jenže právě tento „kus“ patří k tomu nejnákladnějšímu. Ovšem nyní mají rybáři šanci na výhodný nákup bivaku.

Na rybářském e-shopu PARYS jsou totiž k dostání zlevněné bivaky pro 2 rybáře od anglické značky JRC. Rybář se u tohoto rybářského brandu může spolehnout na obrovskou kvalitu a špičkové zpracování – ostatně u firem z Ostrovů je toto „standard“. Jestli tedy chcete získat levný bivak na ryby ve vysoké kvalitě, pak se určitě podívejte na tuto nabídku. Ale bacha! Počet zlevněných kusů je omezen!

 

Bivak na ryby JRC Defender Bivvy 2 Man

Toto je on! Vynikající bivak pro rybáře od anglické značky JRC, který nabízí opravdu velmi vysokou kvalitu. Přitom rybáři mohou tento bivak získat za takové peníze, za které si nekoupí „ani brolly“. Znovu ale připomínáme, že počet zlevněných bivaků je výrazně omezený. Rybářský bivak JRC najdete na e-shopu PARYS za zvýhodněnou cenu.

Musíme začít prostorem: délka tohoto bivaku je 275 centimetrů, šířka potom činí 300 centimetrů. Pod střechu bivaku se tak s naprostým přehledem vlezou 2 rybářská lehátka, ale rovněž také rybářské tašky s nutnými věcmi, které je zapotřebí mít po ruce. Výška bivaku je potom 150 centimetrů, takže pohyb pod střechou je poměrně dost komfortní.

Dalším zcela zásadním plusem je konstrukce. U anglických firem si rybáři „zvykli“, že právě konstrukce je tou hlavní předností. A u tohoto bivaku to platí taky! Konstrukce je vyrobena z 16mm kulatiny, která slibuje obrovskou odolnost a pevnost. Takže rybář se nemusí obávat ani silnějšího větru, který jej může u vody kdykoliv přepadnout.

Ještě chvíli u té konstrukce zůstaňme: rybáři díky ní tento bivak rádi používají i při krátkodobých výpravách za rybami, protože bivak se velmi snadno staví, a pak zase balí. Navíc, součástí bivaku jsou i rozpínací tyče, které maximalizují odolnost proti nepříznivým vlivům počasí, které mohou být někdy opravdu extrémní.

 

Obrovská odolnost bivaku v silném dešti

K vysoké odolnosti bivaku ale nepřispívá pouze bytelná konstrukce, ale zároveň i odolný plášť. Ten je vyrobený z polyesteru 210D PU. Materiál je v rybářském světě oblíbený pro jeho vysokou odolnost proti oděru, zároveň ale pro jeho voděodolnost. Rybář se díky tomu může spolehnout, že pod střechou zůstane vše v suchu i při hodně silné průtrži mračen.

Odolnost proti dešti tohoto bivaku od anglické značky JRC zvyšuje podlepení švů. Právě tato úprava slibuje, že voda neproteče ani těmi nejzranitelnějšími místy na bivaku. Zároveň bivak se dodává i s pevnou podlážkou, která slibuje sucho pod nohama i při několik dnů trvajícím dešti. Tohle je velké plus!

Na bivaku pak hodně rybářů oceňuje i širokou škálu možností pro nastavení přední strany bivaku. Rybář může na bivaku použít třeba slídové okno, přes které dobře uvidí na nahozené pruty třeba již při zmíněném dešti. Další možnosti jsou potom plný panel nebo moskytiéra.

Na bivaku se nám potom líbí bytelné zipy a jezdci. Rybář se díky tomu může spolehnout, že mu jezdec od zipu „nezůstane v ruce“ při prvním prudším potáhnutí. Dveře bivaku jsou navíc vybavené dvoucestnými zipy, které zaručují maximální komfort a rychlost při otevírání nebo zavírání bivaku.

Tento bivak od anglické firmy JRC je opravdu „skrytým klenotem“. Nabízí všechny důležité vlastnosti, které rybář potřebuje jak při krátkodobých, tak i dlouhodobých výpravách za rybami. Ale navíc je tento bivak pro 2 rybáře k dostání za tak nízkou cenu, která se již nebude opakovat. Zlevněný bivak JRC najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -