DomůAkční nabídkaVýprodej kaprových navijáků FOX: Zajímavé slevy na navijáky platí jen několik dní

Výprodej kaprových navijáků FOX: Zajímavé slevy na navijáky platí jen několik dní

- Reklama -

Hledáte nový naviják na kapry? Pokud hledáte opravdu kvalitní stroj, který bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit, pak se rozhodně podívejte na některý z navijáků od anglické firmy FOX.

Ilustrační foto: PARYS

Právě na navijáky (nejen) od této firmy se vztahuje aktuální slevová akce BLACK FRIDAY na PARYS. Ale bacha! Výrazné slevy platí jen do tohoto pátku 26. listopadu! Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup!

Slevová akce BLACK FRIDAY se vztahuje na tisíce rybářských produktů. Jak poznáte, že se sleva týká vámi vybraného produktu? Jednoduše! U takové položky naleznete černý štítek Slevový kód. Pokud u dané věci takový štítek je, vztahuje se na ni výrazná sleva. Ale pozor! Jak už jsme řekli: Akce BLACK FRIDAY na PARYS trvá jen do 26. listopadu

 

Naviják na kapry FOX FX13

Gigantický naviják na kapry, který se hodí pro lov ryb na těch největších vodních plochách. Není se co divit! Na obrovskou cívku navijáku FOX FX13 rybář narve až 750 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,33 mm. Pokud tedy patříte k milovníkům kaprů, kteří třeba vyváží několik set metrů daleko, pak tohle je naviják přesně pro vás! Zlevněné navijáky FOX jsou dostupné na e-shopu PARYS.

U takových navijáků, se kterými rybáři vyváží do velkých vzdáleností, je důležité také to, aby navíjely velké množství navazovacího materiálu na jedno otočení kličkou. A přesně tohle nabízí tento naviják na kapry FOX FX13. Když rybář otočí kličkou, tak se na naviják navine až 90 centimetrů navazovacího materiálu. Díky tomu netrvá stahování montáže z velké vzdálenosti příliš dlouho. Super!

VIDEO: Naviják na kapry FOX FX13

Samozřejmostí je dokonalý chod navijáku, který je daný například pomalou oscilací. Díky tomu tento kaprový stroj ukládá navazovací materiál s maximální precizností. Bez nepříjemných nerovností a obloučků na cívce. To je zásadní! Právě dokonalé uložení navazovacího materiálu je důležité pro pohodlné vyvážení, anebo daleké nahazování. Palec nahoru!

Na kaprovém navijáku FOX FX13 milujeme jeho odolnost! Naviják je vyrobený z grafitu, což je materiál, který je neskutečně odolný, ale přitom krásně lehký. Na navijáku pak nadále najdeme několik „ochranných vychytávek“ – jako například ochranu proti vniknutí písku. Tohle výrazně prodlužuje životnost tohoto navijáku!

Samozřejmostí je potom i dokonalá přední brzda na navijáku, která reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je tak zdolávání i divokého kapra mnohem komfortnější. Brzda se perfektně ovládá díky rozměrnému ovladači, který se pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Super!

Jaký naviják na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte naviják pro lov kaprů na velkých vodách, který nabízí dokonalý chod, vysokou kvalitu a špičkovou brzdu, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy FOX. Jde opravdu o vynikající kaprový stroj, který můžeme jenom doporučit! Navijáky FOX ve slevě jsou k dostání na e-shopu PARYS.

 

Obrovské slevy na navijáky jen do pátku!

Hledáte jiný naviják na kapry za super nízké ceny? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu PARYS! Právě tady aktuálně probíhá slevová akce BLACK FRIDAY, která se vztahuje i na celou řadu TOP navijáků na kapry, které lze získat za super nízké ceny. Vybírat si lze jak od zahraničních, tak i domácích značek. Zlevněné navijáky od nejrůznější značek najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -