DomůAkční nabídkaVýprodej krmení na ryby: špičková firma nabízí výhodné balíčky krmení

Výprodej krmení na ryby: špičková firma nabízí výhodné balíčky krmení

- Reklama -

Při lovu na položenou nebo feeder rybáři používají lákavé krmné směsi. Právě ty totiž dokážou přilákat ryby i z větší vzdálenosti k nástraze. Nyní si můžete obstarat kvalitní krmení za super cenu. 

Bez krmení to nejde! Ve chvíli, kdy rybář k nástraze přidá nějakou lákavou krmnou směs, pak se šance na záběr od ryby výrazně zvyšuje. Jenže! Takové krmení na ryby se může pořádně promítnout na „stavu peněženky“. Proto by vás mohla zajímat nová akce na krmné směsi od věhlasné firmy MVDE. Rybáři si od této belgické společnosti mohou vybrat z několika výhodných balíků krmení…

 

Balík krmení na ryby (sladké ovoce)

Mezi rybáři je celá řada lovících, kteří nedají dopustit na sladké návnady. Právě tenhle typ krmení dokáže ve vodním prostředí vytvořit lákavé pachové stopy, na které kapři, amuři nebo cejni spolehlivě reagují. A právě pro tyhle rybáře je tenhle akční balík sladkého krmení jako dělaný! Sladké krmení na ryby najdete na e-shopu distributora MVDE za super cenu.

Tento balík obsahuje základovou krmnou směs, která má ovocný základ. Takže krmení má už samotné „jádro“ parádně sladké, což je při lovu kaprů, amurů a cejnů naprosto ideální. Aby bylo krmení ještě výraznější, tak k němu výrobce přidal ty nejvhodnější krmné směsi.

Jednou z nich je unikátní krmná směs od belgické značky MVDE, která se jmenuje BREAM. Tato krmná směs se vyznačuje perfektními vlastnostmi ve vodním prostředí, díky kterým vydává do okolí jak lákavé potravní signály, tak i drobné částečky. Další směsí je potom Sweet Carp, na kterou ryby rovněž skvěle reagují.

Celý „sladký balík krmení“ pak obsahuje ještě legendární švestkový posilovač, který má neodolatelné aroma. Díky tomuto posilovači rybář vytvoří nádherně vonící krmení, které stáhne všechny ryby z okolí. Absolutní bomba!

Pokud si rybář obstará tento balík sladkého krmení, pak ho získá za opravdu super nízkou cenu. Je zapotřebí si uvědomit, že za takové peníze by měl „sotva polovinu“ těchto věcí. Nenechte si ujít super výhodnou nabídku a doplňte si zásoby krmení na ryby! Cenově výhodný balík krmení najdete na e-shopu distributora MVDE za pár korun.

 

Balík krmení na ryby (ryba/ořech/kukuřice)

Přesně takhle vypadá ten nejlepší „základ“ pro výrobu TOP návnady na kapry. Tento balík totiž obsahuje celou řadu atraktivních směsí, které vytvoří neodolatelný celek. Výhodný balík krmení najdete na e-shopu distributora MVDE za super cenu.

Balík se skládá hned z několika pytlíků krmení. Prvním je základová krmná směs, která má lákavou vůni ořechu. Díky tomu tak toto krmení na ryby má už v základu neodolatelné aroma, které dokáže ve vodním prostředí vytvořit atraktivní potravní signály. Tohle je fakt bomba!

Aby ale mělo krmení i atraktivní nutriční hodnotu, tak je v něm obsažena i návnada s rybími moučkami. Díky tomu tak po namíchání návnady bude mít tato směs výrazné aroma, které dokáže zaujmout i pasivnější kapry. Další součástí je potom i feederový speciál pro přilákání ryb z vodního sloupce.

Poslední součástí je vakuovaná kukuřice, která v krmení působí jako tzv. „stoper“, který dokáže zastavit ryby na lovném místě. Zároveň kukuřice je u kaprů a amurů extra oblíbenou surovinou, které nedokážou odolat. Ten konečný výsledek je opravdu dokonalý!

Doplňujete zásoby krmení na podzimní část rybářské sezóny? Pokud ano, pak se určitě podívejte na tento výhodný balík krmení, který obsahuje super lákavé produkty od renomovaných firem MVDE a LK Baits. Výhodný balík krmení najdete na e-shopu distributora MVDE za parádní cenu.

Zdroj a ilustrační foto: MVDE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -