DomůAkční nabídkaVýprodej krmení: Sleva na krmení na ryby z Belgie. Množství balení je...

Výprodej krmení: Sleva na krmení na ryby z Belgie. Množství balení je omezeno

- Reklama -

Rybářská sezóna je v plném proudu a ryby teď perfektně berou. Nyní by se hodila pořádná hromada kvalitního rybářského krmení, aby bylo naše rybaření ještě úspěšnější. Co vyzkoušet belgické krmení?

Tým MVDE

Právě teď mají rybáři jedinečnou možnost si obstarat nadupané krmení od belgické firmy MVDE za výrazně zvýhodněnou cenu. O co jde? Jde o akční balíček 3+1 ZDARMA, který obsahuje jak kvalitní krmné směsi, tak i balení TOP atraktoru pro vylepšení krmení na ryby. A to vše za super nízkou cenu!

Tohle zná každý rybář: Sedíte na břehu oblíbeného revíru, kdy okolo vás chytají další rybáři. Vaše číhátko se ani nehne, kdežto kolega vedle chytá jednoho kapra za druhým. Čím to může být? No, třeba krmením na ryby! No ano!

Pokud totiž použijete kvalitní krmení na ryby, které ve vodním prostředí vydává atraktivní potravní signály, pak můžete počítat s úspěchem. A takové TOP krmení na ryby nemusí být ani drahé! Důkazem je akční balíček od belgické firmy MVDE, který je nyní k dostání za super nízkou cenu

 

Akční balíček krmení MVDE 3+1 ZDARMA

Belgická firma MVDE patří k světově uznávaným producentům špičkových krmných směsí, které patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyto krmné směsi s velkou oblibou používají i přední závodníci v lovu na feeder nebo plavanou.

Skvělou zprávou je, že i když se jedná o velmi kvalitní krmení na ryby, tak je přitom dostupné za velmi rozumné peníze. A teď tohle krmení vychází ještě lépe! Akční balíček krmení je k dostání na e-shopu dodavatele MVDE

Společnost MVDE si totiž připravila časově omezenou nabídku 3+1 ZDARMA, kdy v jednom balíčku nabízí hned 3 druhy krmení na ryby, a k nim pak ještě „přihazuje“ práškový atraktor pro vylepšení celého krmení. Suprovou zprávou je, že cena akčního balíčku je výrazně výhodnější, než kdybyste si jednotlivé položky kupovali jednotlivě. Díky tomu můžete výrazně ušetřit!

Co akční balíček obsahuje? První krmení se jmenuje MVDE Beet, které je jako dělané pro chytání v proudnějších vodách. Toto krmení je opravdu velmi kvalitní a hodí se pro chytání na feeder nebo plavanou. Druhým krmením je potom MVDE Superfeed, které obsahuje vysoce atraktivní suroviny pro zhotovení TOP krmení na ryby, které vydává silné potravní signály. A třetí směsí je MVDE Record Gardons, které obsahuje třeba i melasu – tedy vynikající surovinu, která rybám velmi chutná. Někteří rybáři to dělají tak, že jednotlivé směsi smíchají v požadovaném množství dohromady, čímž získají velmi zajímavé krmení

K těmto krmným směsím pak ještě dostanete TOP práškový atraktor, který slouží pro vylepšení krmení na ryby. Jak tento práškový atraktor používat? Jednoduše! Nejprve si namíchejte suché krmení v kbelíku, a poté do něj přisypejte požadované množství atraktivního prášku. A až poté nakonec vše zalijte vodou. Výsledkem bude skvělé krmení pro chytání na krmítko.

Pokud si chcete luxusně zachytat na krmítko, pak se rozhodně podívejte na tuto akční nabídku od belgické firmy MVDE. Díky této akci si můžete obstarat nemalé množství TOP krmení na ryby za výrazně zvýhodněnou cenu. Ale bacha! Upozorňujeme, že množství akčních balíčku je výrazně omezeno. A po vyprodání zásob již nebudou tyto balíčky k dispozici. Výhodné balení krmení je k dostání na e-shopu dodavatele MVDE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -