DomůNovinkyVIDEO: Zaútočí velká štika na mrtvou makrelu na dně? Jak tohle dopadne?

VIDEO: Zaútočí velká štika na mrtvou makrelu na dně? Jak tohle dopadne?

- Reklama -

Štiky jsou opravdu nádherní predátoři, do kterých se zamilovala nemalá část rybářů. A ono se není čemu divit! Štiky dokážou při zdolávání vyvinout nemalou sílu, takže jejich lov je opravdu hodně velkým adrenalinem. Hodně rybářů tyto dravce velmi rádi chytají na mrtvé rybičky. Jak to ale vlastně vypadá, když štika k takové kořisti připlave a (ne)zaútočí? Na to se můžete podívat v tomto krásném podvodním videu pro rybáře…

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Mrtvá rybička na dravce je oblíbenou nástrahou i na štiky. Právě na tuhle nástrahu nedají někteří rybáři dopustit. A to třeba proto, že se jedná o přirozenou kořist těchto dravců. Jak to ale vypadá, když u mrtvé rybičky krouží hladová štika? To je k vidění na tomto videu, které jsme pro vás na rybářském internetu našli.

Autoři videa napsali, že na dno dané lokality hodili mrtvou makrelu. A už po 4 minutách se u ní objevila štika. Ale co se to stalo? Ani po opakovaném obkroužení této „nástrahy“ štika nezaútočila. A to ani přesto, že u makrely byla opravdu kousíček, a skoro to vypadalo, jako by dravec chtěl makrelu i ochutnat. Tak v čem byl problém?

Nejlevnější boilies na trhu? Česká firma představila kuličky za 60 korun/kilo!

Když to podvodní video se štikou a mrtvou makrelou na dně rybář vidí, tak ho napadne, proč štika nezaútočila. Co jí vadilo? A jak byste to řešili, kdybyste měli takto nastraženou makrelu na háčku? Přidali byste třeba nějaký nápadný prvek, anebo ji dali do boosteru na dravce?

VIDEO: Zaútočí štika na mrtvou makrelu, anebo ne?

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -