DomůAkční nabídkaVýprodej NASH: Velké slevy na rybářské oblečení a obuv, v regálech poslední...

Výprodej NASH: Velké slevy na rybářské oblečení a obuv, v regálech poslední kusy

- Reklama -

Na e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej posledních kusů vybraného oblečení a obuvi od anglické společnosti NASH! Rybáři si nyní mohou tyto produkty obstarat za nepřekonatelně nízké ceny.

Ilustrační foto: PARYS

Ve výsledku mohou rybáři ušetřit pořádně významný balík peněz. Sleva se týká například velepopulární bundy pro rybáře nebo velmi oblíbených holínek. Ale bacha! Množství vybraného vybavení je velmi omezeno, a po vyprodání zásob nebude za tyto ceny již k dispozici. Tak si pospěšte!

 

Bunda pro rybáře NASH ZT Caribou Parka

Dokonalá bunda pro rybáře od anglické společnosti NASH, která nabízí opravdu neuvěřitelné vlastnosti. Čím začít? Tato bunda pro rybáře má neskutečnou odolnost proti dešti, protože vodní sloupec je úctyhodných 10 000 mm. Takže i když rybáře u vody přistihne opravdu hodně silný liják, tak přesto bude v maximálním komfortu. Tohle je při rybaření zásadní! Zlevněná bunda NASH je dostupná na e-shopu PARYS.

Ostatně, tepelný komfort je velké „téma“ této špičkové rybářské bundy NASH ZT Caribou Parka. Uvnitř ní najdeme dutá vlákna, která jsou velmi populárním izolačním materiálem, který udrží teplo i za hodně chladného počasí. Kromě dutých vláken na bundě najdeme i chlupatý fleece, který napomáhá k ještě lepší ochraně rybáře před nepřízní počasí. Tento tepelný komfort bundy není vítaný jen za nízkých teplot, ale také například při silném větru. V téhle bundě je fakt teplo!

VIDEO: Jak vypadá TOP bunda pro rybáře NASH ZT Caribou Parka? 

Lidé z NASH mysleli opravdu na všechno! Jelikož tato bunda je určena i do těch nejhorších podmínek, tak samozřejmostí jsou například i chytré doplňky, jako třeba pořádně prostorné kapsy na prokřehlé ruce. Velmi výrazným plusem je i dvoucestný zip, který skvěle izoluje i toto „zranitelné místo“. Tohle je prostě bomba!

Pokud hledáte kvalitní bundu pro rybáře, ve které bude u vody teplo i za toho nejhoršího počasí, pak se rozhodně podívejte na tento kus! Bunda pro rybáře NASH ZT Caribou Parka nabízí obrovský tepelný komfort, vysoký vodní sloupec a spoustu chytrých vychytávek do škaredého počasí. A nyní je tato rybářská bunda k dostání za výrazně lepší cenu! Bunda NASH ve slevě je dostupná na e-shopu PARYS.

 

Rybářské holínky NASH Field Wellies

Holínky pro rybáře jsou neodmyslitelnou obuví v rybářském světě. Právě díky těmto nepromokavým botám může rybář „bez ostychu“ fungovat i na hodně podmočených terénech, které spíše připomínají nějaký močál na Sibiři. Rybář má prostě díky kvalitním holínkám jistotu, že bude mít nohu vždy v suchu, a tedy i v teple. Zlevněné rybářské holínky NASH jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Vynikající holínky jsou nyní k dostání na rybářském e-shopu PARYS za výrazně lepší cenu! Ano! Teď mluvíme o super kvalitních holínkách od anglické firmy NASH, které nabízí opravdu hodně vysoký komfort i na hodně špatném terénu. Ten je dán například tím, že tato bota nabízí 5 mm neoprenovou podšívku, díky které je uvnitř krásné sucho a teplo.

Další velmi důležitou předností těchto nepromokavých bot pro rybáře je to, že mají opravdu vynikající podrážku. Ta je krásně pevná, takže i když rybář šlápne na tvrdší předmět, tak ho to nezaskočí. Podrážka je navíc protismyková, tudíž rybář je jistý na vlastních nohou i na hodně kluzkém a podmočeném terénu. Tyhle holínky jsou fakt skvělé! Rybářské holínky NASH ve slevě jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -