DomůAkční nabídkaRybářský výprodej: České boilies za pár korun s boosterem jako dárek. Poslední kusy

Rybářský výprodej: České boilies za pár korun s boosterem jako dárek. Poslední kusy

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS probíhá výhodná podzimní akce! O co jde? Rybáři si nyní mohou obstarat praktické, 5 kilogramové balení kvalitního boilies od české firmy JET FISH. 

Ilustrační foto: PARYS

A navíc! Ke každému balení rybářský e-shop PARYS rozdává boostery ve stejné příchuti zcela ZDARMA! Ale pozor! Počet zvýhodněných balení kvalitního boilies s boostery je výrazně omezen. Nenechte si upláchnout super příležitost na výhodný nákup!

 

Boilies JET FISH Premium Clasicc (+ booster ZDARMA)

Chystáte se na podzimní výpravu za kapry, a potřebujete kvalitní boilies na zakrmení? Pak se rozhodně podívejte na toto nadupané boilies od české firmy JET FISH! Kuličky Premium Clasicc od Jaroslava Těšínského jsou mezi česko-slovenskými rybáři velmi oblíbené. A není se co divit! Právě toto boilies se skládá z kvalitních surovin, přitom je dostupné za normální peníze! Zlevněné boilies je dostupné na e-shopu PARYS.

Toto boilies má základ ve velepopulární směsi 50/50, která patří k legendám „z dílny“ Jaroslava Těšínského. Právě tato směs dopomohla celé řadě rybářů k vysněným rybám, přičemž její cena je opravdu „sexy“! Směs 50/50 je potom v případě boilies Premium Clasicc doplněna o ptačí zoby a chuťové stimulátory. Výsledek je fantastický!

Levné boilies na kapry JET FISH Premium Clasicc se dodává v několika příchutích. Rybáři si mohou vybrat jak z masových příchutí, tak i ze sladkých. Co se týče živočišných kuliček, tak k dostání jsou legendární squid/krill nebo biocrab/losos. Pokud se podíváme na sladké příchutě, tak rybáři si mohou vybrat osvědčené kuličky jahoda/brusinka nebo cream/scopex.

Přesto! Z našeho pohledu je tajným trumfem příchuť švestka/česnek! Jedná se o velmi zajímavou kombinaci legendární, sladké příchutě, která dokázala v minulosti zlákat nemalé množství velkých kaprů. Ovšem! Tyto kuličky mají „kořeněno-pálivý“ ocas s příchutí česneku, což mají rádi zejména právě velcí kapři. Tohle je fakt hodně povedená kombinace!

Levné boilies Premium Clasicc se dodává v nejpopulárnějším průměru 20 mm. Tento průměr je ideální i do aktuálních, chladných podmínek. Přesto! Pokud rybáři chtějí mít k dispozici drobnější krmení, pak není nic jednoduššího než kuličky okrájet. Pochopitelně, hodně rybářů na toto boilies rovnou i loví. Přece jen: Není na škodu chytat na to, čím krmíme…

Rybáři toto boilies, které je narvané zajímavými surovinami, pochopitelně používají velmi rádi jako krmné boilies. Není se co divit! Boilies Premium Clasicc je k dostání za rozumnou cenu, takže rybáře takové krmení nestojí přehršel financí. Navíc! K praktickému, 5 kilogramovému balení se dodává í booster ve stejné příchuti zcela ZDARMA. Takže rybář si velmi jednoduše vytvoří lákavé krmení na kapry během krátké chviličky.

Malý tip na závěr: V pozdním podzimu je dobré tyto krmné kuličky nadrtit s pomocí krushe, anebo je nakrájet na půlky. Následně takto upravené kuličky je dobré zalít boosterem a nechat působit. Alespoň 30 minut! Díky tomu se tekutina „zažere“ do krmení, takže to bude vydávat silnou pachovou stopu delší dobu. Na tohle myslete!  

Jaké krmné boilies na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní kuličky s vysokým obsahem atraktivních surovin, za které ale neutratíte celou výplatu, pak se rozhodně podívejte na levné boilies Premium Clasicc od Jaroslava Těšínského. Tohle boilies prostě chytá! Boilies ve slevě je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -