DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na nadupaný oblek pro rybáře: má vodní sloupec 20 000 mm

Výrazná sleva na nadupaný oblek pro rybáře: má vodní sloupec 20 000 mm

- Reklama -

Rybářský oblek je ideální oblečení do těžkého počasí u vody. Oblek pro rybáře se totiž skládá jak z kvalitní bundy, tak kalhot pro rybáře. Vynikající rybářský oblek je nyní k dostání za super cenu. 

Ilustrační foto: PARYS

Tu situaci už zažil asi každý rybář: při rybaření se náhle odkudsi přihnalo nehezké počasí. Déšť, vítr, sníh, anebo rovnou všechno dohromady. Tohle jsou chvíle, kdy rybář potřebuje na těle pořádně spolehlivou ochranu. A tu mu může zajistit kvalitní oblek pro rybáře.

Právě tento typ rybářského oblečení totiž rybářovi poskytuje dokonalou ochranu tím, že vytvoří odolnou vrchní vrstvu. A jelikož rybářský oblek kompletuje jak kvalitní bundu, tak kalhoty, je proto rybář chráněn „od hlavy až k patě“. Nadupaný oblek pro rybáře je aktuálně k dostání na e-shopu PARYS.

VIDEO: Jak vypadá nadupané oblečení pro rybáře od anglické značky?

 

Oblek pro rybáře Avid Carp Ripstop Camo

Vynikající oblek pro rybáře od anglické značky Avid Carp. Jde o velmi kvalitní a odolný oděv, který rybáře udrží v maximálním komfortu i za toho nejhoršího počasí. A co je na tom nejlepší? Tento oblek pro rybáře od anglické značky je nyní k dostání s obrovskou slevou! Kvalitní oblek pro rybáře najdete na e-shop PARYS za super cenu.

Začněme bundou: ta je vyrobena z velmi kvalitního materiálu, který vydrží i extrémní podmínky u vody. Jde o to, že bunda je ušita z voděodolného a prodyšného materiálu Ripstop. Tento materiál se vyznačuje obrovskou kvalitou, protože má vodní sloupec 20 000 mm. Tato bunda toho vydrží tak opravdu hodně!

Na bundě milujeme i prostorný střih. Díky tomu si rybář může vzít pod bundu i hrubší druhou vrstvu, a přitom ho nebude nikdy nic svírat ani tahat. Na bundě pak najdeme nastavitelné manžety, takže rybář si může určité partie přizpůsobit dle aktuálních požadavků.

Bunda od anglické společnosti Avid Carp má navíc krásně prostornou kapuci, do které rybář pohodlně schová hlavu i s nasazenou čepicí. Takže rybář tak má i dokonale chráněnou hlavu, třeba za silného větru a sněžení. Velkým plusem je pak i vysoký límec, který chrání citlivý krk před prochladnutím. Tohle je fakt super!

 

Kalhoty chrání citlivé „ledviny“

K bundě potom rybář dostane i kvalitní kalhoty, které jsou rovněž vyrobené z TOP materiálu, který je voděodolný, zároveň ale i prodyšný. Takže maximální komfort při rybaření je skutečně zajištěn! Co je na těchto kalhotách nejlepší?

Musíme poukázat na to, že kalhoty mají populární střih tzv. zahradníků. Jde o to, že kalhoty nabízí dokonalou ochranu zádových partií v oblasti ledvin. Právě tyto partie patří při chladném rybaření k těm nejzranitelnějším, co se prochladnutí týče. Ovšem při nošení těchto kalhot má rybář zmíněnou oblast zad dokonale chráněnou.

Důležitým vylepšením je to, že sedací část kalhot, a poté část okolo kolen je zesílena. Takže i když si rybář klekne – například při vytahování háčku z ulovené ryby – tak tato zranitelná část je perfektně chráněna. Super!

Tento rybářský oblek od anglické značky Avid Carp nabízí opravdu dva perfektní kusy rybářského oblečení, které vydrží ty nejhorší podmínky u vody. Rybář tak má stoprocentní jistotu dokonalé ochrany a maximálního komfortu. Pokud se chcete u vody cítit co nejlépe, pak se rozhodně podívejte na tento oblek od Avid Carp! Nyní je k dostání se super slevou na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -