DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na sady hlásičů NASH: V regálech jsou poslední kusy se slevou

Výrazná sleva na sady hlásičů NASH: V regálech jsou poslední kusy se slevou

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS se aktuálně objevuje velké množství cenově zvýhodněných produktů. Mezi množstvím věcí jde najít doslova „poklady“. Jako například teď zlevněné sady hlásičů od NASH. 

Ilustrační foto: PARYS

Rybářské hlásiče jsou oblíbeným doplňkem v rybářské výbavě. Díky moderním vlastnostem hlásičům neunikne ani ten nejjemnější záběr od opatrné ryby, takže rybář se nemusí non-stop věnovat pouze prutům, ale může si u vody skutečně odpočinout. Jaké hlásiče na ryby ale vybrat?

Pokud aktuálně hledáte opravdu TOP hlásiče od věhlasné firmy, pak se podívejte na rybářský e-shop PARYS. Právě tady ve výprodejové sekci jde najít „skutečný poklad“. Na e-shopu jsou totiž k dostání s výraznou slevou sady hlásičů od věhlasné společnosti NASH. Má to ale háček: Počet sad je výrazně omezený.

 

Sada hlásičů NASH Siren S5R

Tohle je vynikající sada hlásičů, která je k dostání za zajímavou cenu (teď ještě za zajímavější). Rybáři si mohou vybrat mezi sadami 2+1 a 3+1, záleží jen na potřebách daného rybáře. Tak jako tak, oba druhy sad jsou k dostání na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

Sada obsahuje vynikající hlásiče Siren S5R Bite Alarm, které nabízí celou řadu předností. Nejprve musíme začít zpracováním: Jde o to, že tyto hlásiče na ryby NASH mají velmi odolná těla, takže se skvěle hodí i na ty nejtěžší výpravy za kapry, protože přístroje vydrží opravdu hodně! Kromě toho ale tyto hlásiče od anglické značky nabízí vynikající technologické přednosti.

Jde třeba o super citlivou signalizaci záběru, kdy hlásiče jsou schopné rozpoznat velmi citlivé záběry od opatrných ryb. Na hlásiči jde nastavit výraznou škálu hlasitosti, takže rybář může reagovat na nejrůznější podmínky u vody (třeba za silného větru se hodí opravdu silná hlasitost).

VIDEO: Co nabízí sada signalizátorů NASH Siren S5R? Mrkněte na přiložené video

Krom toho musíme zmínit i to, že tyto hlásiče mají opravdu daleký dosah signálu – ten se počítá až na 400 metrů (záleží na terénních podmínkách). Tohle ocení nejeden kaprař! Jestli aktuálně hledáte nadupané hlásiče na ryby za super cenu, pak si nenechte ujít tuto skvělou nabídku! Zlevněné TOP hlásiče na ryby od anglické značky NASH najdete na e-shopu PARYS.

 

Sada signalizátorů NASH Siren R3

Tohle je sada signalizátorů pro opravdové fajnšmekry. Jde o vynikající signalizátory na ryby, které nabízí opravdu TOP vlastnosti. Jde o to, že na těchto signalizátorech najdete takové funkce, které u jiných hlásičů jen tak neuvidíte. Zlevněná sada signalizátorů Siren R3 je k dostání na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

Když mluvíme o moderních vlastnostech, co máme na mysli? Jde například o patentovanou regulaci citlivosti pomocí mikročipu s inteligentním snímáním. K čemu je to dobré? Toto „chytré snímání“ rozlišuje jednak rychlost „záběru“, ale také směr nebo průtažnost vlasce. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že ho nebudou otravovat „falešné záběry“, třeba od větru.

Samozřejmostí je možnost nastavení si různého tónu nebo hlasitosti. Příjemná je i funkce ztlumení jedním prstem, díky které není nutné pořád něco „štelovat“. Obrovskou výhodou je potom i dlouhá výdrž baterie, takže rybář se může na signalizátory spolehnout i na těch nejdelších výpravách za rybami.

VIDEO: Jak vypadají signalizátory Siren R3? Prohlédněte si je ve videu

Tato sada signalizátorů od anglické firmy NASH je opravdu to nejlepší, co současný rybářský trh může nabídnout. Tolik funkcí a taková kvalita není k vidění u moc signalizátorů na trhu. Pokud chcete přístroje až do „rybářského důchodu“, pak se podívejte na tuto zlevněnou sadu na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -