DomůAkční nabídkaVýrazné slevy na TOP bivaky od anglické značky: Rybář ušetří tisíce korun

Výrazné slevy na TOP bivaky od anglické značky: Rybář ušetří tisíce korun

- Reklama -

Hledáte kvalitní bivak na ryby za rozumnou cenu? Pak se podívejte na zajímavou nabídku na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady lze sehnat zlevněné bivaky od anglické značky Avid Carp.

Ilustrační foto: PARYS

Kvalitní bivak na ryby je základem pro pohodlný pobyt u vody. Pokud rybář jede na vícero dní k vodě, pak musí mít nad hlavou spolehlivou střechu. Ale kvalitní bivak pro rybáře nemusí stát půlku výplaty. Například na rybářském e-shopu PARYS lze sehnat nadupané bivaky na ryby za super peníze. Ale bacha! Počet zlevněných bivaků je výrazně omezený

 

Bivak pro rybáře Avid Carp Ascent Bivvy – One Man

Vynikající bivak pro rybáře od anglické značky Avid Carp, která patří k věhlasným rybářským firmám z Ostrovů. Tato společnost je vyhlášená kvalitou, na kterou se rybáři mohou stoprocentně spolehnout. Teď si můžete pořídit kvalitní bivak od této firmy na e-shopu PARYS se super slevou.

Výrobce udává, že tento bivak je určený pro 1 rybáře, ovšem pod střechou je opravdu hodně místa. Rozměry bivaku jsou 230 centimetrů (délka), 270 centimetrů (šířka) a 150 centimetrů (výška). Pod střechou bivaku je tak obrovské množství místa, které slibuje obrovský komfort při pobytu u vody. Paráda!

Obrovskou předností je potom plášť! Ten má totiž 10 000 mm vodního sloupce, takže vydrží i ty nejprudší lijáky u vody. Bivak je tak ideálním řešením třeba i na podzimní vycházky, kdy rybáře často doprovází dlouhotrvající déšť. Jak jsme řekli: U téhle anglické společnosti je kvalita zaručena.

VIDEO: Jak vypadá luxusní bivak na ryby od anglické firmy Avid Carp? 

Sympatická je také bytelná konstrukce, která má třížebrový design, díky kterému jde bivak velmi rychle postavit a zase sbalit. Na bivaku pak najdeme i přední dveře a okna, na kterých najdeme panely proti komárům. Takže rybáře nebude pod střechou otravovat nepříjemný hmyz.

Pokud aktuálně hledáte opravdu kvalitní a spolehlivý bivak na ryby, pak se podívejte na tento od anglické značky Avid Carp. Jde o perfektní bivak na ryby, který je aktuálně k dostání za super nízkou cenu. Zlevněný bivak najdete na rybářském e-shopu PARYS s výraznou slevou.

 

Bivak pro rybáře Avid Carp Ascent Bivvy – Two Man

Chtěli byste o trochu větší bivak? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protože na rybářském e-shopu PARYS je k dostání i větší varianta výše představeného bivaku. Má to ale háček – na skladě je poslední kus. Nenechte si ujít perfektní šanci na super výhodný nákup! Zlevněný bivak najdete na e-shopu PARYS o tisíce korun levněji.

Tento bivak má naprosto fascinující rozměry. Délka tohoto obydlí pro rybáře je 300 centimetrů, šířka je 300 centimetrů a výška je 160 čísel. Bivak tak pojme mnohem více rybářů a vybavení. Tohle je pořádný „hangár“, který se perfektně hodí na ty nejdelší a nejtěžší výpravy k vodě. Super!

Na tomto bivaku najdeme ty samé předností jako na výše představeném. Jde především o super odolný plášť s vodním sloupcem 10 000 mm, který vydrží i pořádné „rybářské peklo“. Samozřejmostí je bytelná konstrukce a další chytré „detaily“, které výrazně zvyšují komfort při pobytu u vody.

Jak už jsme řekli: Na skladě se nachází poslední kus. Pokud tedy aktuálně hledáte opravdu velký bivak na dlouhé výpravy k vodě, pak si pospěšte! Zlevněný bivak od anglické firmy Avid Carp najdete o tisíce korun levněji na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -