DomůAkční nabídkaPohodlné křeslo pro rybáře, které „masíruje“ krční páteř. Nosnost má až 180...

Pohodlné křeslo pro rybáře, které „masíruje“ krční páteř. Nosnost má až 180 kilo

- Reklama -

Kvalitní křeslo pro rybáře je velkou nutností k tomu, aby bylo posezení u vody maximálně pohodlné. Pokud si rybář totiž obstará nekvalitní křeslo, pak se po několika hodinách může cítit nepohodlně.

Ilustrační foto: PARYS

A to nikdo nechce! Hodně rybářů je přesvědčeno, že kvalitní křeslo pro rybáře dneska stojí půlku výplaty. Není tomu tak! Například slovenská značka Delphin na rybářský trh dodává nadupané křeslo pro rybáře, které slibuje obrovský komfort u vody. Tohle křeslo vypadá skoro jako „masážní“, protože nabízí hromadu příjemných vychytávek…

 

Křeslo pro rybáře Delphin Ergonia Carpath

Výborné rybářské křeslo, které zaujme už na první pohled! Na tomto kousku je totiž velmi výrazné polstrování, které prozrazuje, že v tomhle křesle se bude sedět „jedna báseň“. Super pohodlné vyztužení najdeme jak v sedací, tak v zádové části tohoto rybářského křesla. Kromě vyztužení pak na tomto křesle najdeme i další opěrky, které ještě více zvyšují komfort při sezení. Křeslo Ergonia Carpath je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Ano! Obrovskou předností tohoto křesla je to, že některé opěrky lze nastavovat do těch partií, do kterých si to rybář přeje. Jak to myslíme? Tak například: Křeslo pro rybáře Delphin Ergonia Carpath je vybaveno bederní opěrkou, která má za cíl vyztužit tuto citlivou oblast na těle. Pokud ale rybář chce mít opěrku na jiném místě, stačí ji nastavit s pomocí suchých zipů do požadované úrovně. Rybář si tuhle vychytávku tak nastaví dle svého. Super!

VIDEO: Rybářské křeslo Delphin Ergonia Carpath

Velmi důležitým prvkem je i krční opěrka, kterou si lze nastavit dle potřeby. Takže i když jste menší, anebo naopak větší, opěrku vždy nastavíte tak, aby byla maximálně pohodlná. Tato opěrka krční páteře je fakt perfektní věc! Rybář díky této vychytávce bude mít krásně vyztuženou krční páteř, takže ani po několika hodinách ho nebude nikde nic bolet. Super! Takové posezení až „nutí ke spánku“.

Ještě k rozměrům: Výška vyztuženého opěradla je až 75 centimetrů (s vysunutou krční opěrkou), takže na křesle si bude pohodlně hovět i hodně urostlý rybář. Právě vysoké opěradlo zaručuje fakt hodně velké pohodlí, kdy se rybář může krásně opřít. Rozměr sedáku je 50 x 50 centimetrů, což ocení i urostlejší rybář s většími boky. Paráda!

Další obrovskou předností křesla je i to, že má velkou nosnost. Výrobce uvádí, že nosnost tohoto rybářského křesla je až 180 kilogramů, takže udrží i rybáře s nějakým kilem navíc. Ale není se co divit! Konstrukce křesla je totiž vyrobena z kvalitních slitin, které slibují dlouhodobé a bezproblémové používání. Velká paráda!

Samozřejmostí jsou teleskopické nohy na tomto křesle, díky kterým lze nastavit výšku sedáku od 37 do 48 centimetrů. Rybář si tak může nastavit přesně takovou výšku, která mu nejvíce vyhovuje například při vstávání z křesla. Na koncích nohou jsou potom rozměrné patky, které zabraňují boření křesla do měkkého terénu u vody. Paráda!

Jaké rybářské křeslo vybrat, ptáte se? Pokud si potrpíte na velké pohodlí, které vám zaručí jen kvalitní vyztužení křesla, pak se rozhodně podívejte na tohle od slovenské značky Delphin. Jde o rybářské křeslo s mnoha šikovnými prvky, které u jiných křesel budete hledat jen těžko. Přitom cena tohoto rybářského křesla je opravdu rozumná. Za tohle fakt velký palec nahoru! Křeslo pro rybáře od firmy Delphin je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -