DomůSoutěžeŽhavé novinky od české značky Flajzar FISHTRON: přichází revoluce na trhu

Žhavé novinky od české značky Flajzar FISHTRON: přichází revoluce na trhu

- Reklama -

Česká společnost Flajzar s.r.o. chystá žhavé novinky, které chce představit na letošním ročníku rybářského veletrhu FOR FISHING. Ten proběhne od 22. do 25. února 2024. Co se chystá?

Asi není rybáře, který by neznal společnost Flajzar s.r.o.  z Moravy. Právě ta v posledních sezónách představila hned několik novinek, které zahýbaly rybářským trhem. Jen připomeneme, že v posledních měsících firma ukázala třeba signalizátory na feeder nebo kvalitní čelovky pro rybáře. Ani to se ale asi nevyrovná tomu, co společnost Flajzar s.r.o., která slaví právě letos 30 let na trhu, ukáže na letošním již 15. ročníku FOR FISHING

 

Novinka, která tu roky nebyla

Česká společnost Flajzar s.r.o. se už horlivě chystá na FOR FISHING 2024, který proběhne na konci února 2024. A právě na tuto akci moravská firma doveze několik novinek, na kterých se „pod střechou“ Flajzar s.r.o. pracuje už velmi dlouhou dobu. Tohle bude fakt něco!

Co to jsou za novinky? Na jejich odhalení si fanoušci rybaření musí ještě chvíli počkat. Stále totiž platí „informační embargo“! Můžeme jen napovědět, že podobná věc tady dlouhé roky nebyla. A že po uvedení této novinky některým milovníkům rybaření „padne brada“ k zemi.

Proto rozhodně doporučujeme, abyste si ve vašich kalendářích „udělali místo“ ve dnech 22. až 25. února 2024. Právě v tomto termínu moravská firma Flajzar s.r.o. na svém stánku všem milovníkům rybaření ukáže to, na čem tak dlouho makala. Buďte u toho!

Už teď ale můžeme prozradit, že firma Flajzar s.r.o. do Prahy přiveze i další novinky. Třeba kvalitní čelovky , které jsou nově vybavené zeleným osvětlením. Právě zelená barva na čelovkách je mezi rybáři extra oblíbenou, takže společnost vyslyšela přání rybářů. Pokud aktuálně hledáte kvalitní nabíjecí čelovku na ryby, pak počkejte na FOR FISHING. Na stánku Flajzar s.r.o. si určitě vyberete!

Kromě toho ale budou na stánku Flajzar s.r.o. i další suprové věci, které si česko-slovenští rybáři tolik zamilovali. Nebudou tak chybět „klasické“ signalizátory, signalizátory na sumce nebo feeder, svítilny, čelovky nebo rychlospojky. Tohle všechno bude čekat na milovníky rybaření v Praze!

 

Soutěž o vstupenky na FOR FISHING

Chcete se na letošní ročník FOR FISHING dostat úplně zadarmo? Pak se zúčastněte soutěže o vstupenky ve spolupráci s firmou Flajzar s.r.o. Právě tato firma z Moravy věnovala do soutěže s InRybar.cz hned 20 vstupenek!

Jak se zúčastnit soutěže? Je to jednoduché! Stačí do soutěžního formuláře zadat e-mailovou adresu, a následně odpovědět na jednoduchou otázku. Velkým plusem je, že každá odpověď je správná! Firma Flajzar s.r.o. chce totiž jen zjistit, na co byste se těšili nejvíce…

 

 
Soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024 s Flajzar s.r.o. bude trvat od 28. ledna do 11. února 2024. Po skončení soutěže vylosujeme 20 zúčastněných. Každému výherci nebo výherkyni na uvedenou e-mailovou adresu přijde 1 vstupenka na FOR FISHING v elektronické podobě.

Upozorňujeme, že zúčastnění soutěže o vstupenky na FOR FISHING 2024 mohou použít jednu originální e-mailovou adresu pouze jednou! Pokud zúčastněný nebo zúčastněná použije 1 e-mailovou adresu vícekrát, bude vyřazen(a) ze soutěže!

Zaslané vstupenky výhercům nebo výherkyním na FOR FISHING pak stačí stáhnout a vytisknout. Pokud jste pak fanoušky elektronických vstupenek, pak stačí na mobilu při vstupu do areálu ukázat čárový kód ze vstupenek. Takže nebudete za vstup na rybářský veletrh platit!

Hodně štěstí v soutěži!

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -