DomůAkční nabídkaPříprava dokonalého krmení na kapry: zkuste lákavou tekutinu za pár korun

Příprava dokonalého krmení na kapry: zkuste lákavou tekutinu za pár korun

- Reklama -

Boostery do krmení patří k hojně používaným atraktorům, které slouží nejen pro vylepšení návnady, ale také nástrahy. Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, pak se podívejte na boostery TB Baits.

Tekutý booster je atraktivní roztok, jehož hlavním cílem je výrazné posílení pachové složky krmení nebo nástrahy. Ve chvíli, kdy rybář do krmení přidá tekutý booster, pak začne návnada mnohem lépe lákat ryby k nástraze. Použití je fakt jednoduché, ale přitom může přinést hromadu záběrů od ryb. Jaký booster na kapry vybrat? Mrkněte třeba na levné roztoky TB Baits, které vychází na pouhých 99 korun.

 

Boostery na kapry TB Baits

Tyto boostery od české značky TB Baits jednoznačně patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu. Láhev výrazně vonící tekutiny totiž vyjde na pouhých 99 korun, což je cena, na kterou se drtivá většina výrobců nedostane. Boostery od Tomáše Blažka najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

I když jsou tyto pro kapry lákavě vonící boostery k dostání „za lidovou cenu“, přesto nabízí opravdu vysokou kvalitu. Boostery totiž obsahují celou řadu výborných surovin, díky kterým tekutiny vydávají silné aroma. A to i za nízké teploty vody! Rybář se tak může spolehnout, že krmení na kapry nebo nástraha bude vydávat pronikavou vůni dlouhou dobu.

Použití boosterů je naprosto jednoduché. Je důležité si „jen uvědomit“, na co chceme atraktivní tekutinu použít. Pokud chceme vylepšit krmení na kapry, pak je vhodné do sypké směsi nebo na krmné boilies nalít tuto tekutinu, a pak ji nechat působit. Díky tomu se tak roztok do krmení „pořádně zažere“. Boostery lze ale použít i pro zatraktivnění nástrah na ryby.

Rybář Tomáš Blažek ukazuje uloveného kapra

Firma TB Baits pak také doporučuje jeden fígl: jestli jezdíte na vody s bahnitým dnem, pak zalijte krmné boilies vodou s boosterem. A následně nechte všechno působit. K čemu je tohle dobré? Díky tomuto postupu dosáhnete toho, že krmení nenasákne pach bahna. Ale návnada bude vydávat atrkativní pachy.

 

Vybírat si lze z více příchutí

Rybáři si mohou vybrat hned několik druhů boosterů za 99 korun. Asi nejoblíbenější je klasická jahoda. Jedná se totiž o vynikající roztok s nádherně sladkým aroma, na které kapři naprosto spolehlivě reagují. A to nejen na jaře, ale i ve chvíli, kdy se voda začne výrazněji oteplovat.

Jiní rybáři ale nedají dopustit na masový roztok monster crab, který má silný živočišný odér. Rybář tak má jistotu, že jeho krmení nebo nástraha bude vydávat takové potravní signály, které „prozrazují“ nutričně bohatou potravu. Monster crab je vynikající zejména v tu chvíli, když ryby doplňují energii po dlouhé zimě.

Na výběr jsou pak i kombinace jednotlivých vůní. První z nich je broskev/játra. Tato sladko-masová kombinace je mezi kapraři velmi oblíbená, a to zejména na silně prochytávaných vodách. Právě tady je nutné rybám nabídnout něco speciálního. Čtvrtou příchutí je potom scopex oliheň. I ta má pro svou netradiční vůni mnoho fanoušků…

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv příchuť boosteru, určitě neuděláte chybu! S těmito tekutinami se silným aroma vylepšíte vaše krmení nebo nástrahy na maximum. A přitom je to tak jednoduché a levné! Boostery TB Baits v několika příchutích najdete na e-shopu PARYS za super ceny.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -