DomůNovinkyZtráta oblíbené rybářské lokality? Vodní plocha mění majitele, rybáři neví, co bude

Ztráta oblíbené rybářské lokality? Vodní plocha mění majitele, rybáři neví, co bude

- Reklama -

Středočeský územní svaz uvedl, že se zúčastnil dražby o vodní plochu Vojkovice včetně okolních pozemků. Středočeští rybáři měli dopředu určenou maximální částku, která ale nakonec nestačila. 

Foto: Středočeský územní svaz

Elektronická dražba se týkala vodní plochy Vojkovice (Vltava 2B, 411 980) a okolních pozemků. Na této pronajaté vodní ploše hospodařili rybáři z MO Kralupy na Vltavou. Když se Středočeský územní svaz o dražbě dozvěděl, rozhodl se vyčlenit nemalou částku na její odkup i s pozemky. O dražbě informoval Středočeský územní svaz

A rybáři se dostali až do finále. Nakonec to ale nestačilo. „Mrzí na to, udělali jsme pro to maximum. Výborem SÚS jsme měli stanovenou částku, kam až půjdeme. To jsme dodrželi,“ nechal se slyšet předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

 

Rybáři zatím neví, co s vodou bude

To, že rybáři měli na pořízení této vodní plochy připravené velké peníze, prozradil mluvčí Středočeského územního svazu Václav Šámal. Ten pro magazín InRybar.cz řekl: „Ano, tuto vodní plochu jsme ztratili. Současný majitel ji musel dát do dražby, do které jsme se přihlásili a vyčlenili jsme na ni 21 miliónů korun, ale bohužel to nestačilo.“

Samozřejmě teď nejednoho rybáře bude zajímat, co s vodní plochou Vojkovice bude. To ale zatím Středočeský územní svaz neví třeba proto, že ještě není znám vítěz celé dražby o vodní plochu Vojkovice a okolní pozemky.

„V tuto chvíli neznáme vítězného dražitele, a tudíž ani jeho záměry s vodní plochou. Každopádně až bude znám, uvidíme, co se bude dít, jestli třeba nevstoupíme s ním do jednání, to se vše teprve ukáže,“ vysvětluje mluvčí středočeských rybářů Václav Šámal.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Zaplať pánbůh, že nemá takovou pěknou vodu svaz. Hýbner a spol by tam prudili po půlnoci, akorát by se tam nasazovalo a masařilo donekonečna jako všude. Takto z toho bude pěkný revír.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -