DomůAkční nabídkaPoslední naviják na kapry za normální cenu? Tenhle naviják jde sehnat do...

Poslední naviják na kapry za normální cenu? Tenhle naviják jde sehnat do 1000 korun

- Reklama -

Ceny na rybářském trhu nejsou pro rybáře zrovna dvakrát příznivé. Třeba některé navijáky na kapry citelně zdražily. Pořád ale tady jsou takové modely navijáků, které si drží cenu nízko. Třeba tento.   

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Bez kvalitního navijáku na kapry to prostě nejde! Je důležité mít k rybářskému prutu připevněný takový stroj na kapry, který bude mít precizní chod a kvalitní brzdu. Ovšem některé navijáky, na které se jde spolehnout, v posledním období zdražily. Přesto jsou ale tady navijáky, které lze pořád sehnat za rozumnou cenu. Jako například tyto kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou od české značky ZFish…

 

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider

Tenhle model navijáku na kapry s volnoběžnou brzdou je hitem posledních měsíců. A ono se není čemu divit! Jde o jeden z posledních kaprových navijáků, který si lze obstarat za méně jak 1000 korun. A to všechny velikostní modely! Nízká cena je tak jedním z hlavních magnetů, proč česko-slovenští rybáři po tomto navijáku tolik sahají. Levný naviják ZFish Rider je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

Kdekdo by si mohl pomyslet, že takto levný naviják na kapry nenabídne nic zajímavého. Chyba lávky! Tyto kaprové navijáky od české značky mají nádherně hladký chod, který slibuje precizní a přesné ukládání navazovacího materiálu na cívku. Hladký chod je daný tím, že v navijáku je třeba počítačově vyvážený rotor.

Velmi důležitým faktorem pak jsou i precizní převody, které se starají o to, aby naviják na kapry ZFish Rider „šlapal jako švýcarské hodinky“. Dalším faktorem pravidelného chodu jsou i ložiska – v navijáku najdeme 6+1 ložisek. Když tohle všechno „sečteme“ dohromady, tak dostaneme spolehlivý stroj na kapry, na který se lze spolehnout.

Volnoběžna brzda na rybářském navijáku ZFish Rider 60

Dalším zásadním plusem tohoto navijáku je, že všechny „vnitřnosti“ jsou uložené v robustním a odolném těle. Takže naviják na kapry ZFish Rider vydrží i lov kaprů v hodně těžkých podmínkách. Ještě k tomu tělu: Naviják má nádherně decentní design, který kombinuje matné zbarvené se světlými prvky. Tohle vypadá fakt luxusně!

 

Dostupné jsou 3 velikostní modely navijáků na kapry

Super zprávou pro všechny rybáře je, že tento naviják si lze obstarat hned ve 3 velikostech – 5000, 6000 a 7000. Rybář tak má možnost sehnat takový naviják, který potřebuje pro svůj styl lovu kaprů. Jakou velikost navijáku ZFish Rider vybrat?

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Pokud jezdíte na menší vody, anebo rádi chytáte kapry pod břehem, tak nepotřebujete nijak výraznou kapacitu navijáku. Takže můžete sáhnout třeba po velikosti 5000, která nabízí kapacitu cívky 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm, 190 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, anebo 160 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,32 mm.

Střední typ navijáku na kapry ZFish Rider 6000 je pak vhodný na drtivou většinu tuzemských vod, na kterých se chytá „z odhozu“. Tento naviják má kapacitu 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm, 270 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm a 230 metrů o průměru 0,32 mm.

Čeští rybáři ale s největší oblibou sahají po největším modelu o velikosti 7000, který nabízí dostatečnou kapacitu i na velké vody, na kterých se třeba i vyváží. Tento naviják totiž nabízí kapacitu 420 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm, dále pak 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, anebo 280 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,32 mm.

Příjemným bonusem na závěr je, že k těmto navijákům se dává náhradní cívka. Pokud hledáte kvalitní naviják na kapry, který nabízí super vlastnosti, ale přitom „nesežere“ půlku výplaty, pak rozhodně doporučujeme se podrobně podívat na kaprový naviják s volnoběžnou brzdou Rider od české značky ZFish. Tento naviják je dostupný na rybářském e-shopu Chyť a pusť za super peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -