skingbranding-banner

AKTUÁLNĚ: Jakub Vágner chystá otevřít nový soukromý revír se 100 kilogramovými sumci!


sumec

Jakub Vágner nedávno na Facebooku zveřejnil informaci, že v příštím roce se okolí Katlova rozroste o další vodu. Podle slov samotného Jakuba Vágnera půjde o nový sumcový revír. Bližší informace o lovu sumců na nově chystaném soukromém revíru zatím samozřejmě chybí. Toto vypuštění informace by se dalo nazvat jako „přilákání pozornosti rybářské veřejnosti“. Přesto! Jakub Vágner nenechá rybářskou veřejnost zřejmě dlouho čekat a brzy se pochlubí tím, na co se můžou rybáři těšit.

Jakub Vágner má momentálně v pronájmu známé jezero Katlov. Jedná se o vodní plochu, která leží u obce Červené Janovice, přibližně 14 kilometrů od Kutné Hory. Rozloha jezera Katlov činí 25 hektarů. Jedná se o vodní plochu, která je zasazena do kutnohorských lesů. Jezero Katlov slouží i pro sportovní rybolov, na vodní ploše je 17 lovných míst. Na jezeře Katlov probíhá i spousta rybářských akcí – například prestižní závod pro mladé kapraře WCCJ. Tento rybářský závod probíhá v květnu.

 

Další soukromá voda?

Mnoho rybářů zbystřilo po tom, co Jakub Vágner na Facebooku napsal krátkou informaci o tom, že v okolí Katlova chystá další soukromou vodu pro sportovní rybolov. Podle slov Jakuba Vágnera by mělo jít o soukromý revír, na kterém se budou lovit sumci. Bližší informace, které by prozrazovaly více o nové vodě, chybí.

Ovšem! V jednom z videí, které je dostupné na YouTube, se Jakub Vágner rozhovoří o 5 hektarovém jezeře, které leží kousíček od Katlova. A je dost pravděpodobné, že se jedná právě o to jezero, které by se mělo v budoucnu otevírat i pro širokou rybářskou veřejnost. Jakub Vágner se také v onom videu zmínil o tom, že v tomto jezeře se nachází největší populace sumců přes 2 metry a váhy nad 100 kilogramů v České republice. Sám Jakub Vágner řekl, že toto jezero se bude otvírat v květnu, takže je velice pravděpodobné, že mluvil právě o této vodě. Pasáž o tom, kdy se Jakub Vágner rozpovídá o oné sumcové vodě, naleznete od času 07:40.

AKCE: Rozdáváme navijáky ZDARMA!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 2760x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 4561x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

uhor

SUCHO: V řekách došla voda, vodohospodáři je dopouštějí z přehrad! Hrozí obrovské úhyny ryb?

admin | přečteno: 2590x | 21.06.2017 | Žádné komentáře

Vodohospodáři nejsou z aktuálních podmínek nijak nadšení. Vlivem vysokých teplot z řek …

Komentáře

  • hezky jsem velikej fanda a vasnivy rybar ale nemyslite si ze by bylo velmi dobre kdyby jste i na chomutovsku pronas otevrel revir je nas tu mnoho a radi bys jsme si zachytaly poradny kousky jenom na foto dekuji a fandim at se nadale dari

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>