DomůNovinky11 dní v mrazáků na moři: Rybářova loď se potopila, zachránil se...

11 dní v mrazáků na moři: Rybářova loď se potopila, zachránil se v mrazáku

- Reklama -

Brazilský rybář Romualdo Macedo Rodrigues ztroskotal při rybářském výletu u brazilského pobřeží. Když se loď potopila, tak na hladině zůstal plavat mrazák. A právě v něm ho unášely proudy 11 dní. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O případu informovala Record TV, která je součástí CNN. Původně měl rybář Romualdo naplánovaný 3denní rybářský výlet na moři, ovšem během plavby se do plavidla dostala voda. Loď brazilského rybáře se tak následně u pobřeží na severu Brazílie potopila.

 

Rybáře zachránil plovoucí mrazák

Když se rybářovo plavidlo potopilo pod mořskou hladinu, tak na vodě zůstaly plavat nejrůznější předměty. A jedním z nich byl i mrazák. Rybářovi se podařilo do něj dostat, aniž by se mrazák převrhl. Mrazák tak zafungoval jako záchranný člun. 

Následně brazilského rybáře mořské proudy unášely 11 dní. A ze severu Brazílie dokonce doplul až do Surinamu. „Byl jsem zoufalý. Myslel jsem, že se blíží můj konec. Ale díkybohu, Bůh mi dal ještě jednu šanci,“ citovala rybáře televize Record TV.

VIDEO: Rybář plul v mrazáku celých 11 dní. Zachránili ho další rybáři

 

Kolem mrazáku plavali i žraloci

Situace už tak byla zoufalá, ovšem další hrůzu vzbuzovali také třeba žraloci, kteří okolo plovoucího mrazáku plavali. „Kolem mrazáku plavali žraloci, ale odplavali. Zůstal jsem v mrazáku, nespal jsem. Viděl jsem svítání, soumrak, prosil jsem Boha, aby mi poslal někoho, kdo mě zachrání,“ nechal se slyšet zachráněný rybář.

Rybáře, který ztroskotal na severu Brazílie a v mrazáku doplul až do Surinamu, zachránili rybáři. Ti si Romualda všimli i díky tomu, že zvedl ruce a volal je o pomoc. Rybáře následně převezli do surinamské nemocnice. Teď už je zpátky v Brazílii.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -