DomůAkční nabídkaNávazce na kapry od anglické firmy za pár korun, ideální na zkušené...

Návazce na kapry od anglické firmy za pár korun, ideální na zkušené ryby

- Reklama -

Někteří rybáři nedají dopustit na hotové návazce přímo od výrobců. Je to prostě pohodlná varianta. Jaký návazec ale vybrat, aby na něj bylo spolehnutí? Co zkusit hotové návazce na kapry KORDA Basix?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Kvalita návazec na kapry častokrát rozhoduje o tom, zdali se (ne)podaří zdolat vysněného kapra až do podběráku. Pokud rybář v tomto ohledu udělá nějakou chybu, pak bývá často „potrestán“ ztrátou krásné ryby. Aby se tak nedělo, je třeba mít navázané kvalitní návazce na kapry. A ty jde sehnat už za pár korun!

Příkladem jsou například velmi kvalitní návazce na kapry od anglické značky KORDA, které jde sehnat za opravdu rozumné peníze. Přitom ale rybář dostane vynikající kvalitu, na kterou se může stoprocentně spolehnout. Pojďme se na tyhle návazce podívat blíže…

 

Hotové návazce na kapry KORDA Basix Hair Rigs Wide Gape

Tohle jsou ony! Levné hotové návazce na kapry od anglické společnosti KORDA, které ale nabízí vysokou kvalitu. Tyto návazce na kapry jsou ideální pro ty rybáře, kteří „nic nekomplikují“, a kteří potřebují jednoduchý, ale spolehlivý návazec. Návazce Basix najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Obrovskou předností těchto návazců je, že jsou osázeny velmi pevnými a ostrými háčky Basix Wide Gape. Tyto háčky se vyznačují opravdu vysokou ostrostí, takže s nimi spolehlivě zaseknete rybu i na velkou vzdálenost. Zároveň jde o odolné háčky, které vydrží lov kaprů i v těch nejtěžších podmínkách (kamenité dno, hodně vázek).

Háčky na hotových návazcích KORDA Basix Hair Rigs Wide Gape si můžete vybrat ve třech velikostech. K dostání je velikost 8, která je vynikající pro lov kaprů v hodně studené vodě, kdy používáme malé nástrahy o velikosti 12 mm. Pak si lze vybrat háček ve velikosti 6 a 4. Tyto háčky jsou potom ideální pro lov na větší nástrahy na kapry.

Hotové návazce na kapry Korda Basix

Rybáři si navíc tyto hotové návazce na kapry od anglické značky mohou vybrat také s háčky s protihrotem, a pak s háčky bez protihrotu. Záleží jen na požadavcích rybáře, ale pokud například jede na vodu, kde jsou háčky bez protihrotu vyžadovány, pak má možnost si takové návazce vybrat.

 

Ideální návazce na zkušené a opatrné kapry

Velkou přednost vidíme také v tom, že tyto hotové návazce na kapry mají základ v TOP návazcové šňůrce Basix Coated Hooklink. Jde o potahové vlákno, které má ve vodním prostředí vynikající vlastnosti. Jde především o to, že tato potahovaná šňůrka se krásně drží u dna, takže se hodí i pro lov těch nejopatrnější kaprů.

Šňůrka má navíc pak i prvotřídní camo zbarvení, takže je ve vodním prostředí velmi těžko rozpoznatelná. Znova: Proto se tyto návazce skvěle hodí i na silně prochytávané vody s opatrnými kapry, kteří si nevšimnou „zrady“ v podobě návazce.

Aby se nástraha ve vodním prostředí chovala co nejvíce atraktivně, tak kousek na háčkem je potah ze šňůrky stažený. Proč? Ve chvíli, kdy rybář nastraží třeba plovoucí nástrahu, tak tak se bude přirozeně chovat v podvodních proudech.

Tohle je opět důležité při chytání opatrných kaprů, kteří kolikrát naschvál vytváří podvodní proudy, aby se pokusili rozpoznat, zdali na ně rybář nenastražil lest. Tohle dělají zkušené ryby na těch vodách, na kterých je velmi silný tlak (např. soukromé lokality). 

Naprosto nejlepší zprávou pro rybáře je to, že i když jde opravdu o hodně kvalitní návazce na kapry s prvotřídními komponenty a vlastnostmi ve vodě, tak přesto jsou k dostání za vynikající cenu. Tohle jsou hotové návazce, které prostě musíte mít! Najdete je na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -