skingbranding-banner

AKCE: Levné krmné boilies, které zaručeně přiláká kapitální kapry na vaše lovné místo!


Období dlouhodobých výprav za kapry se nezadržitelně blíží! Ale aby taková výprava za kapitálními kapry byla úspěšná, je zapotřebí mít kvalitní krmné boilies. Jenže! Takové bolies není zrovna nejlevnější. Proto vám nabízíme zajímavou alternativu! Představujeme levné, ale velice kvalitní, krmné boilies Extra Carp. Jedná se o super krmné kuličky, které přilákají na vaše krmné místo i kapitální kapry…

Známe to všichni. Úspěch na dlouhodobé výpravě za kapry zaručuje kvalitní krmení. Je totiž zapotřebí naše lovné místo pořádně prokrmit. Jen tak k naší nástraze zaručeně přilákáme ryby. Ale jak už jsme si řekli, velké množství boilies není nejlevnější. Co ale zkusit krmné boilies Extra Carp? Tyto kuličky jsou velice levné, přitom jejich složení je nacpané atraktivními látkami, které zbožňují i velcí kapři. Pojďme se na tento výrobek podívat blíže…

 

boiliesKrmné boilies Extra Carp

Hmotnost: 5 kilogramů

Cena: 399 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz  

Krmné boilies Extra Carp. Co je na tomto boilies tak parádního? Především jeho složení! Krmné boilies Extra Carp je vyrobené z velice kvalitních surovin, které přilákají na krmné místo i kapitální kapry. Hlavními složkami tohoto krmného boilies do firmy Extra Carp jsou proteiny, vitamíny a minerály. Takže toto krmné boilies Extra Carp luxusně napodobuje přirozenou potravu v našich revírech. A proto je při lákání kaprů na krmné místo tolik účinné!

boilies

Velkou zbraní jsou i vlastnosti tohoto krmného boilies ve vodním prostředí. Krmné boilies Extra Carp se pozvolna rozpadá i v teplé vodě. Díky tomu tak na krmné místo nepřiplave bílá ryba, která je při lovu velkých kaprů velkým problémem. Navíc, po vhození do vodního prostředí uvolňuje toto krmné boilies do vody velké množství atraktivních látek, takže přiláká kapry i z větší vzdálenosti. Krmné boilies Extra Carp je snadno stravitelné, tudíž krmící se kapři nedostanou za krátkou chvíli „pocit nasycení“. Takže šance na úlovek je mnohem vyšší.

kapr-lysecKrmné boilies Extra Carp je k dostání hned v několika příchutích. Nám se nejvíce osvědčily příchutě Chilli/Robin Red a Krill. Tyto dvě příchutě jsou skutečně parádní! A ještě vám dáme tip na závěr: Na toto boilies můžete i chytat. Na zmíněné příchutě jsme ulovili nádherné kapry přes 15 kilogramů!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

boilies_zdarmaAKCE s InFish.cz: Připomínáme, že na rybářském e-shopu InFish.cz stále běží akce BOILIES ZDARMA! Při zakoupení libovolné příchutě a průměru boilies Extra Carp Magic Squid dostanete i balení boilies Extra Carp Hard Hook zcela ZDARMA! Akční nabídku naleznete ZDE!

 

Krmné pelety KAPRPRO

Pro ty rybáře, kteří raději krmí peletami, jsme připravili bohatou nabídku krmných pelet od české firmy KAPRPRO. Jedná se o perfektní krmné pelety, které mají ve vodě luxusní vlastnosti! S těmito peletami přilákáte na lovné místo i velké a zkušené kapry!

kalove_peletyKalové pelety: Parádní krmné pelety, které mají jedinečnou vlastnost – po vhození do vodního prostředí vytváří „efekt kalu“. Co tím máme na mysli? Díky tajnému výrobnímu postupu začnou tyto pelety ze svého povrchu vypouštět mikročástice, které vytváří pro kapry tolik atraktivní kal. Jedná se o skutečně luxusní „vychytávku“, které žádný kapr prostě neodolá. Kalové pelety od KAPRPRO máme velice v oblibě, opravdu zaručeně fungují! Pokud o tomto výrobku chcete zjistit více, pak si přečtěte recenzi na kalové pelety KAPRPRO. Kalové pelety dodáváme v několika příchutích. A také v 3, 5 a 8 kilogramových baleních.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

repkove_pelety_na_kapryŘepkové pelety: Levné, ale zatraceně účinné! To jsou řepkové pelety od české firmy KAPRPRO. Tyto pelety, jak už samotný název napovídá, obsahují řepku. Tedy surovinu, kterou každý kapr miluje. Proto tyto pelety tolik fungují! Řepkové pelety od KAPRPRO mají jedinečnou rostlinnou vůni a velice zajímavé zbarvení. Pokud tedy hledáte levné krmné pelety na ryby, pak doporučujeme právě řepkové pelety od KAPRPRO. Tohle je opravdu parádní výrobek! Řepkové pelety dodáváme ve 2, 5 a 7 kilogramových baleních.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 354x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 2459x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4680x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.