skingbranding-banner

Úspěšný lov amurů na boilies: Parádní boilies na amury, na které chytíte pořádné „torpédo“!


Lov amurů je pořádně adrenalinovým zážitkem. Pokud totiž dostanete na háček skutečné „stříbrné torpédo“, pak zažijete nefalšované rybářské eldorádo. Amuři jsou nevyzpytatelní protivníci, kteří mají obrovskou sílu. I možná proto je rybáři tak rádi loví. Dneska vám představíme nástrahu, se kterou jistojistě nějakého amura ulovíte. Jde o speciální boilies, které obsahuje velké množství rostlinných složek. To je ta pravá nástraha na kapitální amury!

Amur. Nebojácný protivník, který svým obrovským ocasem dokáže vytvořit nespoutanou sílu. Jde o velice tuhého protivníka, který spolehlivě prověří rybářský um, ale i kvalitu vybavení. Pokud vám zabere kapitální amur, pak máte o zábavu postaráno! Je to nádherný zážitek plný vzrušení a adrenalinu. Ovšem! Na co amura chytit? Často se mluví o kukuřici. A ano, i ta je perfektní nástrahou. My se ale dneska budeme zaobírat jinou pochoutkou pro amury – ukážeme si speciální boilies na amury, které zaručeně funguje!

amur

 

boiliesBoilies Extra Carp Amur Special

Cena: 149 korun

Hmotnost: 800 gramů

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Účinné boilies na amury. Přesně takto by se daly charakterizovat tyto zelené kuličky od firmy Extra Carp. Jedná se o perfektní nástrahu na amury, která zaručeně funguje! Proč? Toto boilies na amury obsahuje vysoký podíl rostlinných složek, především pak namletou vojtěšku, ostřici nebo jetel. A právě tyto rostlinné složky jsou tím pravým tajemstvím úspěchu. Jak je dobře známo, tak amur je něco jako „vodní kráva“, protože právě amuři s velkou chutí požírají vodní rostliny. Proto toto boilies na amury s vysokým obsahem rostlinných složek tak dobře funguje.

Dlouho, opravdu dlouho rybářské firmy hledaly ideální nástrahu na amury. A nebudeme si nic nalhávat – taky vývoj boilies Extra Carp Amur Special trval dlouhou dobu. Bylo totiž obtížné sestavit takovou nástrahu, která amury zaujme. Ale teď se to konečně povedlo! Specialisté z firmy Extra Carp vyvinuli perfektní boilies na amury, které funguje. Tyto zelené kuličky přitahují amury jako magnet, a proto tak perfektně fungují. Však při testování tohoto boilies nachytali testeři z firmy Extra Carp obrovské množství kapitálních amurů. Tato nástraha na amury vás jednoduše nezklame!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Jak toto boilies ještě více vylepšit?

csl-koncentrat-kaprpro-originalAmuři mají kromě rostlinných složek velice v oblibě i ovoce. Jen si vzpomeňte na historky našich dědů, kteří tyto nádherné ryby chytali na mirabelky nebo švestky. Co tím chceme říct? Aby byl lov amurů na toto boilies ještě účinnější, pak vám doporučujeme namáčet tyto kuličky v dipu.

Máme pro vás tip. Doporučujeme vám fantastický dip od české firmy KAPRPRO. Jedná se o velice levný, ale zatraceně povedený atraktor, který spolehlivě vytuní vaši nástrahu. Tento výrobek se jmenuje CSL koncentrát KAPRPRO. Tento atraktor dodáváme v praktických litrových baleních. A za fantasticky nízkou cenu! Litr této atraktivní tekutiny vyjde na pouhých 119 korun! Nízké ceny se nelekejte. CSL koncentrát KAPRPRO je kvalitní – má hustou konzistenci, výraznou vůni a ve vodním prostředí vytváří velice hustý mrak z atraktivních složek, který přiláká mlsné ryby i z velké vzdálenosti. Tohle fakt doporučujeme!

CSL koncentrát KAPRPRO je dostupný na InFish.cz

Aby byl lov amurů na boilies ještě účinnější, pak vám doporučujeme, abyste boilies na amury máčeli v tomto atraktoru od KAPRPRO. A jakou příchuť pro lov kapitálních amurů doporučujeme? Určitě příchutě jahoda nebo švestka. Tyto CSL koncentráty od KAPRPRO jsou velice povedené!

Přejeme příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Levný rybářský přístřešek, který postavíte za pár vteřin! Ideální na krátké vycházky do deště

admin | přečteno: 1797x | 8.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářské přístřešky patří k velmi oblíbeným parťákům do hodně deštivého nebo …

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 8490x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 5007x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.