skingbranding-banner

AKCE: Luxusní boilies z Anglie ZDARMA! Připravte se na rybářskou sezónu výhodně!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS bylo momentálně naskladněno špičkové boilies z Anglie od renomované společnosti NASH! O jaké boilies se jedná? Jde o kuličky NASH Instant Action Hot Tuna. Tohle nadupané boilies na kapry obsahuje celou řadu atraktivních masových látek, které ve vodním prostředí perfektně pracují. A bacha! U tohoto typu boilies platí populární akce, kdy prodejce rozdává boiles ZDARMA! Nenechte si ujít skvělou šanci na výhodný nákup!

 

Boilies NASH Instant Action Hot Tuna

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové masové boilies od anglické společnosti NASH, která patří k světové špičce moderní kaprařiny. Nejsilnější stránkou tohoto boilies je jistojistě jeho složení. Kuličky NASH Instant Action Hot Tuna obsahují prvotřídní masové suroviny, které ve vodním prostředí vysílají silnou pachovou stopu. Tyhle masové suroviny opravdu věrně napodobují přirozenou potravu kaprů, tedy nejrůznější bezobratlé živočichy. Luxus!

Ano! Když si uvědomíte, proč kapři s takovou chutí filtrují nánosy na dnech našich revírů, ve kterých hledají nejrůznější bezobratlé živočichy, jistě nám dáte zapravdu! Masové boilies je prostě na kapry TOP! Ovšem, kromě masových surovin toto boilies obsahuje i špičkové ptačí zoby, které rovněž patří k velmi účinným surovinám na kapry. Naprostá paráda!

Tajnou surovinou, které toto boilies obsahuje, je ale chilli (a exkluzivní směs koření). Právě chilli dává těmto kuličkám velmi zajímavý chuťový a pachový ocas, na který reagují ti největší kapři. Opravdu! Chilli je velmi selektivní surovinou, kterou moc nemusí menší ryby. Ovšem větší exempláře na takto koncentrovanou surovinu reagují velmi dobře.

Toto boilies se dodává hned v několika baleních. Rybář si může vybrat z 200 gramového, 1 kilového, 2,5 kilového a 5 kilového balení. Průměry kuliček se pak vyrábí v 12 mm, 15 mm, 18 mm a 20 mm. Rybář si tak může vybrat z nejrůznějších velikostí právě tu, kterou bude do aktuálních podmínek potřebovat.

BOILIES ZDARMA: U tohoto typu boilies platí populární akce 2 + 1 ZDARMA! Co to znamená? Při zakoupení 2 kusů potápivého boilies z řady Instant Action máte 3. balení ZDARMA! Pozor! Je nutné zakoupit 2 kusy stejné položky (příklad: 2x příchuť Hot Tuna v průměru 15 mm v balení 1 kg).

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Další příchutě: Boilies NASH Instant Action nejlevněji na PARYS

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete i ostatní příchutě populárního boilies NASH Instant Action, které patří k levnějším kuličkám od této renomované společnosti z Anglie, přitom jejich kvalita je opravdu špičková. Rybáři si tak mohou vybrat ze sladkých příchutí (např. jahoda, kokos, ananas), anebo mohou sáhnout po masových variantách (např. monster crab, krill).

Nezapomínejte na to, že i u těchto ostatních druhů boilies NASH Instant Action platí populární akce 2 + 1 ZDARMA. Takže pokud si zakoupíte 2 stejná balení daného boilies Instant Action, pak dostanete to třetí balení zcela ZDARMA! Nepropásněte šanci nevýhodný nákup!

Kompletní nabídka: Boilies NASH Instant Action si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 4230x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 2823x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9475x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.