DomůAkční nabídkaAKCE: Luxusní rybářské křeslo + praktická taška za super nízkou cenu! Nenechte...

AKCE: Luxusní rybářské křeslo + praktická taška za super nízkou cenu! Nenechte si ujít!

- Reklama -

Rybářský e-shop Chyť a pusť si pro rybáře připravil parádní dárek na Vánoce! Na tomto e-shopu si můžete pořídit výhodný vánoční set, který obsahuje luxusní křeslo a praktickou rybářskou tašku. To vše za super výhodnou cenu! Oba výrobky pochází z dílny české firmy Giants Fishing, kvalita je tedy zaručena! Tenhle dárek udělá radost každému rybářovi! Nepropásněte výhodnou šanci na parádní nákup!

Je to tady! Zase nás čeká to nepříjemné období vybírání dárků. Každý teď bude opět přemýšlet, čím udělat druhému radost. Darujte proto takový dárek, který je praktický, a který bude každý rybář používat. A přesně takovými dárky křeslo a taška jsou! Obě věci rybáři vždycky používají, a obě věci nutně potřebují. Udělejte vašemu rybářovi radost dárkem, který nebude ležet v koutě!

 

Sedačka Giants Fishing Specialist + taška Large Carryal

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle akční set je fakt suprový! Za parádní cenu dostanete skvělou sedačku na ryby a praktickou tašku. Začněme sedačkou: Tahle sedačka pro rybáře má velmi pohodlné polstrování, které maximalizuje komfort u vody. Sedačka má pořádně prostorné sedadlo, ale i opěradlo, takže rybář si může užívat perfektní pohodlí. K maximálnímu pohodlí přispívají i opěradla pod ruce.

Sedačka Giants Fishing Specialist slibuje perfektní stabilitu na (téměř) jakémkoliv povrchu. Nohy sedačky mají totiž široké patky, které skvěle drží i na kluzkém povrchu. Nohy jsou samozřejmě teleskopické, takže rybář si může nastavit přesně takovou polohu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Sedačka Giants Fishing Specialist má bytelnou konstrukci, která zaučuje vysokou nosnost a dlouhodobou životnost!

Co se týče tašky, která je součástí tohoto balíčku: Taška Giants Fishing Large Carryall je velmi praktická. Je nádherně prostorná, má praktické kapsy, takže se parádně hodí pro nošení nejrůznějších věcí k vodě. Taška Giants Fishing Specialist se díky praktickému popruhu pohodlně nosí i přes rameno. Taška je vyrobena ze špičkových materiálů, které slibují dlouhodobou životnost. Taška je zhotovena z pevné látky, navíc její dno je zpevněno PVC gumou. Bytelné jsou i zipy. Velmi příjemným detailem je pak 6 protiskluzových nožiček, které umožňují tašku položit i na blátivém a mokrém povrchu. Tahle taška je fakt super!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci na výhodný nákup! Získejte za parádně nízkou cenu dva velmi kvalitní produkty, které se hodí každému rybářovi!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -