DomůAkční nabídkaAKCE: Masakr! Levné kaprové navijáky SHIMANO Ultegra! Ušetřete balík peněz!

AKCE: Masakr! Levné kaprové navijáky SHIMANO Ultegra! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu HIKI.cz si zase připravili suprovou nabídku na navijáky SHIMANO. Nyní si můžete na tomto rybářském e-shopu obstarat populární model Ultegra 14000 CI4 za fakt luxusní cenu. Rybáři mají tento spolehlivý stroj od věhlasné firmy SHIMANO skutečně rádi. Udělejte si taky radost! Tento naviják je na HIKI.cz k dostání za libovou cenu! Upozorňujeme že, HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny…

 

Naviják SHIMANO Ultegra 14000 CI4

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších kaprových navijáků posledních sezón! Tento kaprový naviják SHIMANO totiž rybářům nabízí perfektní vlastnosti. Tak například: Naviják SHIMANO Ultegra má nádherně hladký chod, který slibuje perfektní namotání vlasce na cívku. O pravidelnost chodu se stará 5 kuličkových a 1 válečkové ložisko. Naviják SHIMANO Ultegra má nádherně prostornou cívku, ze které se materiál při nahození krásně odvíjí. Tohle napomáhá k tomu, že rybář je schopen nahodit montáž ještě dále.

Tento naviják je mezi rybáři oblíben i díky prvotřídní brzdě. Brzda je velmi kvalitní a reaguje i na ten nejjemnější pohyb ze strany rybáře. Brzda navijáku se díky rozměrnému ovladači velice dobře ovládá i v tom případě, kdy má rybář mokré ruce. Díky kvalitní brzdě navijáku není problém vytáhnout i opravdu velkého a divokého kapra.

Tento naviják je na HIKI.cz k dostání za opravdu libovou cenu. Pokud si spočítáte výsledný rozdíl mezi cenou na HIKI.cz a na jiném e-shopu, pak je ušetřená částka opravdu významná. A to zejména v tom případě, kdy rybář (což se obvykle děje) kupuje 2 navijáky. Pak je ušetřená částka ještě vyšší!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Domov levných navijáků SHIMANO

Na rybářském e-shopu HIKI.cz si můžete obstarat i další modely navijáků SHIMANO, které vychází za opravdu dobré peníze. Vyberte si buďto kvalitní naviják na kapry, na feeder nebo na přívlač. Vše za suprově nízké ceny. Upozorňujeme, že nabídka jednotlivých navijáků bývá množstevně omezena! Proto na nic nečekejte!

Navijáky SHIMANO za super ceny si prohlédněte ZDE

 

Rybářský e-shop HIKI.cz: Zkušenosti českých rybářů

Rybářský e-shop HIKI.cz je z Rakouska. Jedná se o renomovaný rybářský e-shop, který působí po celé Evropě – rybářské zboží posílá k zákazníkům po celé Evropské unii – od Rakouska a Německa, po Itálii až do Finska. A samozřejmě také do České republiky!

Čeští rybáři si tento rybářský e-shop oblíbili zejména díky velmi výhodným cenám a výborným službám. Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -