skingbranding-banner

AKCE: Nejlevnější kaprové děličky na trhu? Tyhle dělené pruty na kapry stojí jen pár stovek!


Na rybářském e-shopu PARYS jsou k dostání velmi populární kaprové dělené pruty Ron Thompson, které vychází na naprosto nepřekonatelně nízké peníze! Jedna kaprová dělička stojí jen několik stovek! Rybáři tak mají jedinečnou možnost si obstarat kvalitní prut na kapry za naprosto lidové peníze. Na výběr je hned z několika gramáží, a také z dvoudílného nebo trojdílného provedení. Pokud hledáte levný prut na kapry, pak nastražte uši! Tyhle vychází fakt na skvělé peníze. A přitom nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti…

 

Prut Ron Thompson Refined Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní dělený prut na kapry, který nabízí hodně zajímavé vlastnosti. Samozřejmě, to, proč je tento kaprový prut mezi rybáři tolik oblíbený, tkví především v jeho nízké ceně. Tyto udice jsou dodávány v setu 1+1, takže když si celkovou cenu vydělíte, pak vám vyjde cena za 1 udici proklatě nízko. Tohle je fakt luxus!

Přitom tyto kaprové dělené pruty nabízí opravdu zajímavé vlastnosti. Základ mají v pevném, kompozitním blanku, který je nad rukojetí tužší, takže rybář se může do udice bez obav opřít. Přitom ale špička udice je krásně citlivá, tudíž rybář cítí každý výpad zdolávané ryby. Tohle je fakt super! Dělené udice na kapry Ron Thompson se dodávají v gramážích 3 a 3,25 lb, takže rybář může sáhnout i po tužší udici, kterou ocení především při dalekých hodech.

Blank těchto prutů nabízí hodně zajímavou akci, kterou rybář ocení jak při nahazování, tak ale i zdolávání kapra. Kaprové pruty Ron Thompson Refined Carp jsou dodávány v délce 3,66 metru, což je skvělá délka jak pro daleká nahazování, tak jde ale i o velmi pohodlnou délku při vyvážení z lodě. Jedná se tak o nefalšovaný „univerzál“, který oceníte v každé situaci při lovu kaprů.

K dalekým hodům přispívají i kvalitní SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich docházelo při nahození k co nejmenšímu tření. Díky kvalitním očkům je při hodu navazovací materiál „veden“ skutečně precizně, takže rybářovy hody dopadají do mnohem větší vzdálenosti. Pokud zvolíte optimální zátěž, pak s tímto prutem budete nahazovat opravdu daleko.

Samozřejmostí je poté pevné sedlo, které bezpečně udrží i velký kaprový „budík“. Luxus! Na těchto prutech máme velmi v oblibě naprosto jednoduchou rukojeť. Na konci prutu je „madlo“ z příjemného materiálu, který neprokluzuje, takže rybář se může do prutu opřít i v tu chvíli, kdy má mokré ruce. Naprosto ideální!

Pruty na kapry Ron Thompson Refined Carp si můžete vybrat jak v dvojdílném, tak trojdílném provedení. Pokud kladete velký důraz na pohodlný transport udic k vodě, pak jsou pro vás trojdílné udice jako stvořené. Jejich transportní délka je pouhých 126 centimetrů. Pohodlný transport k vodě zaručen!

Tyto dělené pruty na kapry od značky Ron Thompson jsou jako dělané například pro začínající rybáře, kteří s kaprařinou teprve začínají. Anebo třeba i pro ty rybáře, kteří jedou na kapry jen na několik dní v roce, a jinak se věnují jiné rybolovné technice. Znova: I když jsou tyto pruty skutečně levné, nabízí skvělé vlastnosti, kvalitní zpracování a super materiály. Takže se rozhodně nenechte odradit nízkou cenou. Naopak! Ty pruty na kapry vás prostě překvapí…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1691x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3918x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2539x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.