DomůAkční nabídkaAKCE: Nepřehlédněte! Perfektní lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

AKCE: Nepřehlédněte! Perfektní lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

- Reklama -

Firma FOX je známá svým důrazem na kvalitu, na vynikající funkčnost a na chytré detaily. Produkty s vyraženou liščí hlavou si díky unikátním vlastnostem a obrovské kvalitě oblíbila spousta rybářů po celé Evropě. Produkty FOX jsou prostě perfektní! Pokud jste fanouškem této věhlasné rybářské firmy, pak byste tuto akční nabídku rozhodně neměli přehlédnout!

Rybářský e-shop Chyť a pusť spustil jedinečnou nabídku. K lehátkům FOX Warrior 6 Leg Legged nyní dostanete luxusní spacáky FOX Warrior Sleeping Bag! Tohle je perfektní příležitost, jak se vybavit na dlouhodobější rybářské výpravy na ryby. Nyní máte možnost získat akční set produktů od firmy FOX za skvělou cenu. A hlavně ušetříte hromadu peněz! Paráda!

 

fox_warrior_akceAKČNÍ SET: Lehátko FOX Warrior 6 Leg Legged + spacák FOX Warrior

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nemůžeme si pomoct, ale tenhle set lehátko + spacák od firmy FOX je prostě parádní! Dva kvalitní výrobky od věhlasné firmy slibují klidný a ničím nerušený odpočinek u vody. Super! Navíc, cena za akční set je opravdu lákavě nízká. Tuto nabídku si nenechte upláchnout, než bude pozdě!

lehatko_fox_warriorLehátko FOX Warrior 6 Leg Legged: Toto lehátko pro rybáře se vyznačuje robustní, přesto nádherně lehkou konstrukcí, která slibuje perfektní stabilitu a vysokou nosnost. Lehátko FOX Warrior má 6 nohou, jež zaručují perfektní stabilitu na jakémkoliv terénu. Samozřejmostí je, že nohy jsou nastavitelné. Lehátko má příjemně polstrovanou matraci, která zaručuje pohodlný spánek u vody. Délka lehátka je 203 centimetrů, šířka 82 centimetrů a výška se pohybuje od 33 do 40 centimetrů. Hmotnost tohoto lehátka od firmy FOX je pouhých 9 kilogramů.

spacak_fox_warriorSpacák FOX Warrior Sleeping Bag: U tohoto luxusního spacáku od FOXe můžete čekat jen to nejlepší. Spacák je vyroben z kvalitních materiálů, které udržují teplo, přesto ale odvádí přebytečnou vlhkost. Nepříjemné pocity chladu nebo navlhnutí při spánku v tomto spacáku nehrozí! K udržení tepla ve spacáku FOX Warriror napomáhá i jeho unikátní střih. Pohodlné jsou i rozměry tohoto spacího pytle pro rybáře. Délka spacáku je 210 centimetrů, šířka pak 88 centimetrů. Co se týče hmotnosti, ta činí pouhých 2,4 kilogramů.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -