DomůAkční nabídkaAKCE: Obrovská sleva! Luxusní set hlásičů s příposlechem za pár korun! Ušetřete...

AKCE: Obrovská sleva! Luxusní set hlásičů s příposlechem za pár korun! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Sehnat kvalitní set hlásičů s příposlechem není jen tak. Podobná sestava totiž může vyjít na pořádný balík peněz. Teď ale můžete výrazně ušetřit! Rybářský e-shop HIKI.cz spustil parádní slevovou akci na špičkové hlásiče od firmy Prologic. Tyhle hlásiče nabízí boží vlastnosti, přitom jejich cena je vskutku lákavá. Tento set hlásičů s příposlechem seženete na HIKI.cz s několika tisícovou slevou! Nenechte si upláchnout tuto šanci na velmi výhodný nákup. Ušetřete vaše peníze!

 

prologic-hlasice-priposlechHlásiče Prologic SMX Alarms WTS 3+1

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Firma Prologic je renomovanou společností, která na rybářský trh dodává vynikající produkty pro rybáře. A v nabídce této společnosti nalezneme i tyto nadupané hlásiče Prologic SMX Alarms WTS. První, co nás na těchto strojích zaujalo, je jejich design. Tyhle hlásiče vypadají prostě fantasticky. Mají nádherný tvar, který okamžitě vzbudí pozornost každého rybáře.

Ale pojďme k vlastnostem: Na hlásičích si pochopitelně můžete libovolně měnit sílu hlasitosti nebo zvuk tónu. Navíc, na hlásičích jde nastavit i úroveň citlivosti. Takže lze například eliminovat „nepříjemné pípání“ vlivem silnějšího větru nebo záběry od malých ryb. Tohle je super! I příposlech je vybaven nejrůznějšími „vychytávkami“, které značně zpohodlňují celý lov.

Tyto hlásiče od firmy Prologic jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které slibují bezproblémové používání i za těch nejtvrdších podmínek u vody. Hlásiče jsou pochopitelně 100 % vodotěsné, takže ani silné lijáky vás nijak nezaskočí. Suprové jsou „tyčinky“ na vrchní části hlásiče, které jdou vysouvat. Ty jsou navíc ještě vybavené LED světýlky, které při záběru světélkují.

PROLOGIC SMX Alarms WTS 3+1 1

Tenhle set od firmy Prologic opravdu doporučujeme! Za tuto cenu nikde jinde neseženete kvalitativně srovnatelné hlásiče. Na HIKI.cz je k dostání tento set v 3+1, ale také v 4+1! Tohle je fakt super nabídka! Nenechte si ji upláchnout!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

AKČNÍ SET: Masakr! Bivak, lehátko a spacák za bombasticky nízkou cenu! Nenechte si ujít! 

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -