skingbranding-banner

Stairs2Hell: Konec! Historicky první zlato putuje na Slovensko! Gratulujeme!


Nádherný závod! Historicky první ročník závodu Stairs2Hell na Novomlýnské nádrži je ale už na svém úplném konci. A největší radost mají slovenští kluci Lubomír Žabčík a Richard Ježík z týmu Starbaits SK. Chalani vyhráli zcela zaslouženě! Na druhý tým v konečném pořadí měli náskok více jak 4 kilogramy. Poslední noc nabídla parádní podívanou! Týmy se předháněly o stříbro a bronz. Tohle bylo teda něco…

Konečné „skóre“ kluků ze Starbaits SK je úctyhodných 54,28 kilogramů. Kluci prostě bez debat nachytali nejtěžší ryby a zaslouženě tak berou zlato. Tenhle tým je navíc jediným, který se na tomto závodě dostal přes magickou 50 kilogramovou hranici. Titul „králů Novomlýnské nádrže“ jim tak patří zcela zaslouženě.

Fantastickou podívanou ale nabídl i boj o konečné druhé a třetí místo. Ještě včera na těchto pozicích „lebedily“ týmy MIVARDI a Sportcarp Pescado Team. Jenže všechno je jinak! V posledních hodinách skvěle zabojovaly týmy CT Libuň a U.F.O. Fishing. Tyhle dva týmy nachytaly nádherné ryby a nakonec se vydrápaly na bednu! Fantastický výkon!

Tým CT Libuň nakonec skončil na stříbrné příčce. A zaslouženě, neboť tento mančaft dokázal z Novomlýnské nádrže vydolovat dvě luxusní ryby o váze 19,01 a 16,09 kilogramů. Na tenhle atak nedokázal nikdo odpovědět.

Ještě možná větší překvapením je výkon týmu U.F.O. Fishing. Tahle skvadra ještě včera nebyla ani v průběžné TOP 5. Ale poslední noc nad nimi stál snad sám svatý Petr. A klukům se extrémně zadařilo! Hlavně v tom, že tenhle tým dokázal chytit největšího kapra závodu – parádní rybu o váze 20,75 kilogramů! Super výkon!

Možná nejsmutnějším týmem bude MIVARDI. Kluci bojovali do poslední chvíle, předvedli, že chytat kapry umí, ale přesto to nestačilo. Bohužel pro ně končí pod bednou nejtěsnějším možným způsobem. Od bronzové medaile je dělilo pouhých 0,36 kilogramů! Tohle je pech!

 

Stairs2Hell: Konečné pořadí TOP 5

1) Starbaits SK (místo 8): 19,55 – 17,63 – 17,1 kilogramů (celkem 54,28 kilogramů)

2) CT Libuň (místo 57): 14,86 – 19,01 – 16,09 kilogramů (celkem 49,96 kilogramů)

3) U.F.O. Fishing (místo 44): 12,69 – 13,86 – 20,75 kilogramů (celkem 47,3 kilogramů)

4) MIVARDI (místo 40): 16,47 – 18,13 – 12,34 kilogramů (46,94 kilogramů)

5) MIKBAITS II (místo 10): 12,51 – 15,83 – 17,5 kilogramů (45,84 kilogramů)

Nejtěžší ryba závodu: kapr 20,75 kilogramů (tým U.F.O. Fishing)

 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Rybářská dovolená: Máchovo jezero láká na krásné rybaření! Lokalita nabízí ale i další úžasné atrakce

admin | přečteno: 336x | 22.06.2018 | Žádné komentáře

Máchovo jezero láká na rybářskou dovolenou! Na této malebné vodní …

Předseda rybářů a porybný tvrdě kritizuje rybáře: Chováte se jako čuňata! Uděláme si s vámi pořádek!

admin | přečteno: 2178x | 21.06.2018 | 2 komentáře

Předseda středočeských rybářů Dušan Hýbner, který zároveň vykonává funkci porybného, …

Změna rybářského řádu: Konec srkaček! Od roku 2019 rybáři nesmí používat srkačky! A okoun bude mít míru

admin | přečteno: 7614x | 20.06.2018 | 5 komentářů

Vedení Českého rybářského svazu nedávno zveřejnilo změny rybářského řádu, které …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.