Domů Akční nabídka ANGLICKÁ DOKONALOST: Brutální výprodej TOP produktů NASH! Obrovské slevy!

ANGLICKÁ DOKONALOST: Brutální výprodej TOP produktů NASH! Obrovské slevy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej některých produktů od renomované společnosti NASH! Právě tato firma je „autorem“ desítek špičkových produktů pro kapraře, a některé teď můžete získat výrazně levněji. Jde například o nejrůznější pouzdra na pruty, obaly, tašky nebo třeba batohy. Vše za výrazně lepší ceny! Ale bacha! Jedná se o výprodej! Takže počet zmíněných produktů je značně omezen. Pospěšte si!

 

Rybářský batoh NASH Cube Ruckall

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní batoh pro rybáře od anglické společnosti NASH, který okamžitě zaujme nádherným designem. Luxusní „střih“ batohu spolu s nádherným zbarvením vypadá prostě fantasticky. Ale samozřejmě – není to jenom o vzhledu! Tento batoh je i velice funkční a nabízí celou řadu TOP vlastností.

Tak například: Tento batoh je vlastně taška, kterou lze v batoh proměnit, aby se vše pohodlněji neslo k vodě. Batoh NASH Cube Ruckall nabízí hned 3 oddělené sekce, které nabízí dostatek prostoru pro nejnutnější vybavení, které je nutné mít u vody. Batoh se velice pohodlně nosí – a to díky klasickým popruhům, anebo díky popruhu na rameno. Super!

Kromě obrovského, hlavního úložného prostoru batoh nabízí i nejrůznější kapsy pro uložení menších drobností. Celkově na batohu nalezneme 3 externí kapsy a také kapsu na doklady. Do tohoto batohu se vejde opravdu hodně věcí! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Taška pro rybáře NASH Compact Carryall

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jedna z nejlepších tašek pro přepravu rybářského vybavení. Na této tašce milujeme její jednoduchý design a „střih“, přitom obrovskou kvalitu. Taška je vyrobena z pevného a kvalitního materiálu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Obrovským plusem je nepromokavá „základna“, do které můžeme uložit všechny věci, které při lovu kaprů potřebujeme.

Velikost tašky je 29 x 52 x 30 centimetrů, takže se do ní vejdou i prostornější krabice a boxy. A navíc se k této nutné bižuterii vejde ještě celá řada dalších věcí pro lov kaprů. Ta taška nabízí fakt dost místa! A nesmíme zapomenout ani na to, že kromě velkého úložného prostoru jsou k dispozici ještě prostorné kapsy, do kterých uložíme ještě další věci. Super!

Tato taška je dneska již legendou od firmy NASH. Z našeho pohledu patří k těm nejkrásnějším z nabídky této firmy. A když k tomu připočteme špičkové materiály a vynikající zhotovení, není co řešit. Tuhle tašku by měl mít každý rybář!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Pouzdro na pruty NASH 3 Rod Skin

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte pořádně prostorné pouzdro na pruty, které pojme až 3 pruty spolu s velkými kaprovými navijáky? Už nic nehledejte! Tohle pouzdro od anglické společnosti NASH je přesně pro vás! Pouzdro nabízí obrovský prostor pro 3 pruty, zároveň se do něj vejdou i rozměrné kaprové navijáky. Samozřejmě největší předností tohoto pouzdra je to, že je zhotoveno tak, aby co nejlépe chránilo cenné kaprové děličky. Luxus!

Samozřejmostí pak je, že toto pouzdro je vybaveno i externími kapsami. Takže naprosto pohodlně můžete k vodě nosit třeba rozměrný podběrák na kapry. Bomba! Pouzdro na pruty NASH 3 Rod Skin je samozřejmě vybaven polstrovaným popruhem pro maximálně komfortní nošení k vodě.

Tohle si nenechte ujít! Právě teď můžete získat fakt TOP pouzdro na kaprové pruty za naprosto směšné peníze! Ale bacha! Tohle je klenot, o který je mezi rybáři velmi velký zájem. A proto se zásoby bleskurychle tenčí“ Pospěšte si!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -