Domů Soutěže SOUTĚŽ: Vyhrajte nadupané lehátko pro rybáře za více jak 3000 korun!

SOUTĚŽ: Vyhrajte nadupané lehátko pro rybáře za více jak 3000 korun!

- Reklama -

Magazín InRybar.cz ve spolupráci s rybářským e-shopem HIKI.cz spustil novou soutěž pro rybáře! V této soutěži můžete vyhrát nadupané rybářské lehátko Foxtail Dreamline 6. Toto lehátko je k dostání za více jak 3000 korun, vy jej ale můžete vyhrát, a dostat ho tak zcela zadarmo! Abyste se mohli zařadit do soutěže o tuto nadupanou rybářskou postel značky Foxtail, musíte nám odpovědět na 3 jednoduché otázky! Ze všech správných odpovědí pak vybereme jednoho šťastlivce, kterému toto rybářské lehátko pošleme…

Rybářské lehátko Foxtail Dreamline 6 nabízí výborné vlastnosti. Mezi největší přednosti patří obrovská plocha pro spánek – délka matrace je 200 centimetrů, šířka je 84 centimetrů. Takže rybářské lehátko Foxtail Dreamline 6 nabízí dostatek prostoru i pro urostlejšího rybáře – nikde nic netlačí, ani nesvírá.

Obrovskou vychytávkou je odnímatelná matrace, která je 40 mm tlustá. Tohle je luxusní věc! Matrace je ze špičkového hřejivého fleece materiálu, který chrání nejcitlivější partie i za velmi nepříznivého počasí – rybářovy záda a „ledviny“ jsou neustále v teple. V momentě, kdy má rybář lehátko u vody v teplých měsících, stačí matraci sundat. Geniální věc!

Nyní můžete toto rybářské lehátko vyhrát! Stačí nám odpovědět na 3 jednoduché otázky. Ze správných odpovědí pak vybereme jednoho šťastlivce, kterému rybářské lehátko pošleme.

 

Otázky:

A) Jaká je cena akčního setu bivak + lehátko Foxtail Dreamline I (nápověda ZDE)

B) Jaká je cena rybářské bivaku Foxtail Dreamline I (nápověda ZDE)

C) Jaká je cena rybářského lehátka Foxtail Dreamline 6 (nápověda ZDE)

 

Kam posílat správné odpovědi?

Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu krus@inrybar.cz. Do předmětu e-mailu prosím napište SOUTĚŽ.

Soutěž probíhá od 21. srpna do 31. srpna. Vylosování a vyhlášení vítěze proběhne v týdnu od 2. do 8. září 2019. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi poslány v daném soutěžním termínu na danou e-mailovou adresu. Ze všech správných odpovědí bude vylosován 1 výherce.

Jak proběhne vyhodnocení soutěže? Nejspravedlivější je losování. Proto po ukončení soutěže (31. srpna 2019) dáme všechny správné odpovědi do osudí a budeme losovat. Vylosovaný rybář získá nadupané lehátko Foxtail Deamline 6, kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.

 

Podmínky soutěže

Upozorňujeme čtenáře, že jde o rozbalené rybářské lehátko – to znamená – lehátko bylo použito a testováno při recenzování. Lehátko bylo několikrát u vody, kde bylo testováno. Jde o nový produkt, na kterém ale může být drobné mechanické poškození (zašpinění, odření atd.)

Na toto lehátko se nevztahuje záruka! Při možném poškození při používání u vody nelze nárokovat záruku!

Prohlašujeme, že přijaté e-mailové adresy v rámci soutěže nebudou poskytnuté třetí straně, a po ukončení soutěže budou všechny smazány. V rámci GDPR nebude výherce zveřejněn (veřejné vyhodnocení), bude kontaktován soukromou cestou…

Zúčastněním soutěže dáváte souhlas k tomu, že jste obeznámení s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami.

Hodně štěstí!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -