DomůAkční nabídkaBrutální akce! Nadupané kaprové děličky DAIWA za super nízkou cenu! Nyní s obrovskou...

Brutální akce! Nadupané kaprové děličky DAIWA za super nízkou cenu! Nyní s obrovskou slevou!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz se objevily nadupané kaprové děličky od věhlasné společnosti DAIWA, které jsou nyní k dostání za naprosto nepřekonatelnou cenu! Jen nyní máte jedinečnou možnost si obstarat perfektní dělené pruty na kapry za super nízké peníze, a přitom získat prut s perfektními vlastnostmi. Ale bacha! Jde o letní slevovou akci! To znamená, že počet kusů levných kaprových prutů DAIWA je výrazně omezen. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá. Nepropásněte skvělou šanci na super výhodný nákup!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Kaprová dělička DAIWA Black Widow Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičková kaprová dělička od věhlasné společnosti DAIWA, která je jako stvořená pro daleké hody! Tento prut má díky modernímu blanku super rychlou akci, kterou ocení každý rybář jak při nahazování, tak zdolávání ryby. Například rychlá akce výrazně napomáhá k tomu, že při hodu je síla rybáře velmi rychle přenesena do letící montáže, takže ta letí opravdu daleko. Perfektní!

Obrovskou předností tohoto prutu je, že očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby docházelo k co nejmenšímu tření. Díky tomu při hodu prochází navazovací materiál očky bezproblémově, takže montáž letí ještě dále! Velkým plusem je i kvalitní sedlo, které naprosto v pohodě pevně udrží i velký kaprový „budík“. Dokonalost!

Modely Black Widow Carp se vyrábí hned v několika provedeních. Tím nejvíce „univerzálním“ modelem je udice o délce 3,6 metru a gramáži 3lb. Jedná se o perfektní udici, se kterou je rybář schopen nahodit přes 100 metrů naprosto s přehledem. Zároveň se ale s udicí perfektně manipuluje i na lodi, například při zdolávání ryby nebo při vyvážení. Pro skutečně daleké hody jsou pak určeny pruty o délce 3,9 metru. Možností je více!

Na prutech Black Widow Carp velmi oceňujeme i jejich design. Pruty mají opravdu jednoduchý, ale nesmírně elegantní, tmavý design, který zaujme každého rybáře. Velmi povedené jsou pak světlejší prvky, které dodávají těmto kaprovým děličkám neuvěřitelný šmrnc!

VIDEO: Jak vypadají kaprové děličky DAIWA Black Widow Carp po rozbalení?

Pokud právě hledáte levné kaprové děličky, pak se rozhodně podívejte na tyto od věhlasné společnosti DAIWA. Nyní jsou k dostání na HIKI.cz za nepřekonatelně nízkou cenu, která prostě nemá konkurenci. Ale bacha! Jde o letní akci, takže počet zlevněných kusů je značně omezen. Nenechte si ujít tuhle perfektní příležitost na super výhodný nákup!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -