DomůAkční nabídkaBRUTÁLNÍ VÝPRODEJ! Kaprová dělička s navijákem za méně jak 650 korun! Jen do...

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ! Kaprová dělička s navijákem za méně jak 650 korun! Jen do neděle!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá luxusní výprodejová akce BLACK DEALS! Jen do neděle 1. prosince si můžete vybrat z celé řady rybářských produktů, které jsou dostupné za naprosto libové ceny! K dostání je například kaprová dělička s navijákem za méně jak 650 korun. Ale také luxusní rybářská křesílka, anebo zimní komplet (bunda + kalhoty) na ryby. Vše za TOP ceny! Ale bacha! Slevy platí jen do 1. prosince!!!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Zimní komplet (bunda + kalhoty) Ice Behr

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Naprosto dokonalý zimní komplet pro rybáře, který se skládá jak z kvalitní bundy, tak z perfektních kalhot. Tento komplet nabízí vynikající kvalitu, přitom jeho cena je skutečně „lidová“ (za takové peníze seženete bundu, ne komplet).

K bundě: Bunda má velmi pohodlný střih, který nikde netahá, ani nesvírá. Takže i když je rybář více navlečený do spodních vrstev, pořád se tato bunda velice pohodlně nosí. Bunda má navíc velmi prostornou kapuci, do které se rybář vleze i se zimní čepicí. Samozřejmostí jsou prostorné kapsy, do kterých se vleze celá řada drobností, které je nutné mít po ruce. Rybářská bunda je vyrobena z kvalitního materiálu, který slibuje maximální komfort i za silného deště, větru, anebo při sněžení. Tohle je prostě paráda!

Komplet je tvořen i skvělými kalhotami. Na těchto kalhotách se nám nejvíce líbí, že mají střih tzv. zahradníků. To je na rybách zásadní! Kalhoty totiž mají vyšší střih, díky kterému jsou chráněny nejcitlivější partie (ledviny, záda). Díky tomu tak rybáře nebude nepříjemně ofukovat ostrý vítr. Tohle je luxus! Perfektní jsou i široké nohavice, které lze přetáhnout i přes hrubou zimní obuv.

Tento zimní komplet je k dostání za naprosto libovou cenu! Za „lidovou“ cenu dostanete bundu a kalhoty, které jsou skutečně velmi kvalitní, a které ocení každý rybář za hnusného počasí u vody. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprová dělička + naviják Mitchell GT Pro Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Hledáte levný kaprový prut s navijákem za opravdu „mrzký“ peníz? Pak se podívejte na tento akční set kaprové děličky s navijákem od společnosti Mitchell. Jedná se o perfektní set, který je nyní dostupný za naprosto směšné peníze. Co dostanete?

Součástí setu je perfektní kaprová dělička, která má délku 3,6 metru. Tato univerzální délka je vhodná jak pro daleké nahazování, tak i vyvážení. Prut má velmi atraktivní blank s perfektní akcí, který skvěle pracuje jak při nahazování, tak i zdolávání. Rybář díky jemnějšímu blanku cítí každý výpad zdolávané ryby – každé zdolávání je krásným zážitkem.

Ke kaprové děličce Mitchel navíc dostanete naviják od té samé firmy. Tento naviják má hladký a pravidelný chod, který slibuje bezproblémové navíjení jakéhokoliv materiálu. Naviják nabízí i hodně kvalitní brzdu, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což výrazně zpohodlňuje zdolávání ryby. Tento set je vhodný jak pro chytání na řekách, tak i menších stojatých plochách.

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářská křesla Behr

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Díky výprodejové akci na HIKI.cz si nyní můžete obstarat i velice levná rybářská křesla od německé společnosti Behr. První zlevněné křeslo Behr Chair Trendex Comfort je dostupné za pár stovek! Toto křeslo mají rybáři rádi díky jednoduché, skladné a lehké konstrukci. Toto křeslo je tak velmi vhodné pro krátkodobé vycházky k vodě jen na pár hodin, protože se nepronese. Rozměry sedáku jsou 39 x 49 centimetrů, rozměry opěradla pak činí 68 x 48 čísel. Toto jsou dostačující rozměry i pro urostlého rybáře! Opěradlo křesla lze polohovat, takže rybář si může nastavit přesně takovou polohu, která mu nejvíce vyhovuje. Luxus!

Druhé křeslo je Behr Cair Trendex Camou. Jedná se o bytelné křeslo, které má skvěle stabilní konstrukci (nosnost je 130 kilo). Konstrukce nabízí maximální stabilitu, a to i díky širokým koncovkám, které skvěle drží i na bahnitém a kluzkém terénu. Paráda! Rozměry sedadla jsou 60 x 53 centimetrů, rozměry sedáku jsou 53 x 51 čísel. Tohle slibuje maximální komfort i urostlému rybářovi! Výborné křeslo pro rybáře, které je nyní k dostání za luxusní peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -