DomůAkční nabídkaBRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nahazovací echolot za pár korun! Likvidace skladu!

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nahazovací echolot za pár korun! Likvidace skladu!

- Reklama -

Nejlevnější nahazovací echolot? Víme o něm! Na rybářském e-shopu HIKI.cz totiž probíhá totální výprodej nahazovacího echolotu Vexilar. Jde o populární nahazovací echolot na ryby, který nabízí velmi zajímavé vlastnosti, přitom jeho cena je v porovnání s jinými echoloty opravdu lidová. A hlavně! Opakujeme, že na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá lákavý výprodej, takže cena echolotu je ještě nižší! Ale bacha! Jde o výprodej – akce je tak množstevně omezena!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Levný nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100, který nabízí parádní vlastnosti. Echolot se k telefonu nebo tabletu připojuje s pomocí Wi-Fi signálu, dosah je 90 metrů. Sonar pracuje jak s mobily s operačním systém iOS, tak s operačním systémem Android.

Nahazovací echolot VEXILAR nabízí měření až do 36 metrů hloubky, je vybaven zvukovým signálem pro upozornění hejna ryb nebo pro případ, kdy dochází baterie. Samozřejmostí je měření teploty vody. Baterie sonaru vydrží až 4 hodiny, frekvence je 125 kHz, výkon 400W, přenosová rychlost je 100 Mbps.

Jen si to představte: Stojí na břehu neznámé vody, na které jste nikdy nebyli, a potřebujete najít ideální lovné místo. Potřebujete nějaký drahý sonar, anebo postačí spolehlivý přístroj, který vám ukáže ty nejdůležitější informace – reliéf dna, hloubku, teplotu vody, zobrazí ryby? Pokud nechcete utrácet balík peněz, sáhněte po nahazovacím echolotu VEXILAR, který vám nabízí všechny důležité funkce, přitom stojí jen pár korun!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100 je 120 gramů těžký, takže s ním nahodíte opravdu daleko. Bacha! Doporučujeme nahazovací echolot připevňovat na lanko nebo hrubý fluorocarbon – rády na něj útočí štiky!

Neutrácejte zbytečně moc peněz! Obstarejte si za lidovou cenu perfektní nahazovací echolot, který vám řekne to nejpodstatnější o neznámé vodě. Ale pozor! Moc neotálejte! Tyto echoloty budou za tuto cenu jen omezenou dobu – akce je množstevně omezena!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -