DomůAkční nabídkaKrmení na letní kapry: Krmení z mléka! Vytvořte na lovném místě hustý „mrak“!

Krmení na letní kapry: Krmení z mléka! Vytvořte na lovném místě hustý „mrak“!

- Reklama -

Teplá voda může být problém! Vysoké tepoty totiž často způsobují to, že ryby nepřijímají potravu v takovém množství. A je horší je zaujmout, protože chutná potrava je všude kolem. Co použít? Řešení je jednoduché! Vyzkoušejte třeba výborné pelety na kapry do teplé vody, které na lovném místě vytváří hustý krmný „mrak“. Ne! Nemluvíme o nějaké drahé novince, tahle návnada stojí pár korun! Pelety jsou vyrobeny tak, že při rozpadu vypouštějí spoustu drobných částic, které dohromady vytváří neuvěřitelně hutnou „clonu“. Navíc, obsahují i tajnou přísadu, kterou v jiných peletách neuvidíte! Výborné krmení!

Jen si to představte: Chytáte na zarostlém dně, na kterém bují vodní vegetace. Vezmete vaši návnadu a naházíte ji do vody. Co se stane? Ano! Návnada zapadne do vodní trávy nebo třeba do nánosů na dně a stává se neviditelnou. Pokud ji tedy nemáte reflexně zbarvenou, musíte se spoléhat na silnou vůni.

Co se ale na tyto těžké podmínky připravit? Použijte speciální kalové pelety, které ve vodním prostředí vytváří silný krmný „mrak“. Pelety po vhození do vody začnou okamžitě pracovat, začnou ze sebe vypouštět drobné částečky. A tím se na lovném místě zvedne atraktivní „mrak“. Takže ať už budete chytat na zarostlém, zaneseném, zabláceném dně, je to jedno! Hustý krmný „mrak“ se krásně nadzvedne a jde vidět i z velké vzdálenosti! Kromě toho, že jde „mrak“ vidět, tak také krásně voní! Tohle mají kapři rádi! Pojďme se už konečně na ty pelety podívat blíže…

 

Kalové pelety KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Tohle jsou perfektní pelety na kapry do teplé vody! Pelety jsou poskládány tak, že sice mají velice rychlý a intenzivní rozpad, ale přitom je pozvolný. Pelety se totiž krásně rozpadají od jejich kraje, a nerozpadnou se najednou jako ostatní levné pelety. Ne! A právě díky tomuto způsobu rozpadu vytváří pelety velmi silnou kalovou stopu.

Proč mají tyto pelety tak silnou kalovou stopu? Proč vypouští tolik částic? Je to dáno jak směsí, která se skládá z drobnějších částic, tak ale i tím, že tyto pelety obsahují maskovací mléko! A to je právě to tajemství úspěchu! Tahle surovina totiž ve vodním prostředí vytváří tu viditelnou stopu, která tolik láká kapry na lovné místo!

Poznámka: Jak pracují kalové pelety ve vodě? Více v přiloženém videu!

Pelety jsou skutečně ideální pro letní lov kaprů! V teplé vodě pracují naprosto dokonale a na lovném místě se rozpadají okolo 6 až 8 hodin (průměr 20 mm). Pelety jsou tak vhodné při rychlém chytání nebo při masivnějších krmných kampaních.

Jak s nimi krmíme my? Nejraději nakrmíme vždy ráno (1 až 5 kilo – podle velikosti místa, počtu záběrů, skladby ryb) a při více záběrech přikrmujeme třeba s pomocí krmné rakety. Větší dávku pak zase dáváme na lovné místo k večeru před setměním, aby na noc bylo na místě dostatek krmení.

Kalové pelety s maskovacím mlékem si můžete vybrat v několika průměrech. K dostání jsou pelety v průměrech 6, 12 a 20 mm. Ty menší pelety jsou naprosto geniální do PVA mixů, anebo při rychlém chytání, kdy s nimi vytvoříme nadupaný krmný koberec. Větší pelety jsou pak vhodnější pro delší chytání (třeba přes celou noc).

Co se týče příchutí, rybář si může vybírat z celé řady! K dostání jsou jak masové, tak ovocné příchutě. Jakou příchuť vybrat při letním kapraření? My osobně máme nejraději příchuť švestka/krab. Z našeho pohledu je právě tato příchuť opravdu hodně povedená a v aktuálních podmínkách nám hodně funguje. Jedná se totiž o zajímavou směsici ovocné a masové příchutě, a kapři na tohle hodně reagují. Nechte se inspirovat!

Nejlepší na tom všem je, že tyto pelety jsou k dostání za fakt rozumné peníze! A i když se vydáte na delší výpravu za kapry, kdy potřebujete více krmení, tak vaše peněženka nebude tolik trpět. Ceny jsou skutečně rozumné!!! Nechte se inspirovat…

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -