Domů Akční nabídka Brutální výprodej: Obrovská sleva! 3 hlásiče s kufříkem za 499 korun!

Brutální výprodej: Obrovská sleva! 3 hlásiče s kufříkem za 499 korun!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá brutální výprodej akčních setů hlásičů. Rybář si tak může vybrat hlásiče od firmy Starbaits v akční sadě 3 nebo 4 signalizátorů. A bacha! Na akční sady je nyní více jak 50% sleva! To znamená, že tyto akční sady si lze obstarat už za pár stovek. Upozorňujeme ale, že se jedná o výprodejovou akci. Počet kusů jednotlivých sad signalizátorů je značně omezen. A zásoby se rychle tenčí! Proto si pospěte…

 

Sada signalizátorů Starbaits Nano Black

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborné hlásiče od firmy Starbaits, které jsou nyní k dostání s obrovskou slevou doslova za pár stovek! Tyto hlásiče jsou mezi rybáři velice populární pro jejich velmi jednoduché používání. Ano, hlásiče nenabízí mnoho funkcí, ovšem právě to někteří rybáři vítají. Žádné zbytečné „serepetičky“! Někteří rybáři prostě chtějí jednoduché hlásiče, které ale spolehlivě dělají to, k čemu jsou určené – signalizují záběr. Záběr je signalizován jak tónem, tak i diodou.

Tyto hlásiče jsou mezi rybáři velmi populární pro jejich unikátní design, který připomíná signalizátory z Anglie. Ten design se nám fakt líbí! Zajímavý hranatý tvar vypadá famózně. Rybáři si tyto signalizátory Starbaits mohou vybrat buďto v černém, anebo camo zbarvení. Za nás musíme říct, že nám se více líbí elegantní černá barva. Ale je to pouze náš pocit…

Na těchto hlásičích máme rádi ještě jednu věc – materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Díky tomu jsou tyto hlásiče skutečně odolné například proti nárazu, když se někdy stane, že rybářovi vypadnou z rukou na zem. Samozřejmostí pak je, že tyto hlásiče jsou voděodolné – takže ani silný liják nebo sněžení tyto signalizátory od firmy Starbaits nerozhodí.

Na celé sadě je super to, že je dodávávána v praktickém, polstrovaném kufříku. Díky tomu mohou rybáři velice snadno a bezpečně dopravovat tyto hlásiče k vodě. Super! Nezapomeňte, že ta cena je opravdu luxusní! Za pár stovek dostanete 3 nebo 4 hlásiče spolu s kufříkem! Ale pozor! Zásoby se velice rychle zmenšují. A poté už nebudou tyto signalizátory za tuto cenu k dostání. Pospěšte si!

Signalizátory Starbaits v CAMO zbarvení si prohlédněte ZDE

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -