Domů Novinky Rybáři jsou čuňata! Soukromý revír otevřel pro rybáře sprchy, kvůli nepořádku je...

Rybáři jsou čuňata! Soukromý revír otevřel pro rybáře sprchy, kvůli nepořádku je možná zavře

- Reklama -

Jak zní to staré přísloví? Pro dobrotu na žebrotu! Tohle staré přísloví se nejlépe hodí k situaci, která vznikla na soukromém revíru Pilský. Tento vyhlášený revír se pokusil vyjít maximálně vstříc svým rybářským návštěvníkům. A aby rybáři měli co největší komfort, rozhodl se provozovatel nabídnout i možnost osprchování v nedalekých sprchách. Stačilo pouhých 10 dní na to, aby provozovatel kvůli nepořádku a podvádění uvažoval o zrušení této služby. Opravdu jsou čeští rybáři takoví burani?

Ano, samozřejmě, nelze to paušalizovat, nelze všechny rybáře házet do jednoho pytle. Ale stejně! Stačilo jen 10 dní na to, aby provozovatel musel zavádět nová pravidla! Rybáři ve sprchách nechávali velký nepořádek, navíc při jejich používání podváděli. Jak?

„Během zhruba 10 dní, kdy jsou sprchy v provozu, došlo několikrát, pro mě k zcela nepochopitelnému chování rybářů a jejich doprovodu. Osoba si zaplatí jednu sprchu, sprchovat se poté jde mnohem více osob a ještě prostor sprch nechají naprosto znečištěný. Prosím, jsme lidé, tak se podle toho chovejme,“ napsal provozovatel revíru Pilský.

Opravdu je ta částka tak obrovská, aby se museli rybáři snižovat k takto buranskému chování? Provozovatel soukromého revíru chtěl vyjít maximálně vstříc, a takto se mu rybáři odvděčili. Nepochopitelné!

„Hotel Agnes nabídl rybářům možnost sprch u lanového centra ze své dobré vůle, pokud se však nebudou dodržovat základy slušného chování, budou sprchy uzavřeny. Děkujeme za pochopení a věříme, že takové případy lidské vyčůranosti a nevychovanosti již nebudeme muset řešit,“ dodal provozovatel.

Kvůli těmto podvodníkům a čuňatům se musel provozovatel „snížit“ k zavedené provozního řádu. Ten určuje, jak se budou sprchy používat. Porušení tohoto provozního řádu pak může vést třeba i k vykázání z areálu a odebrání povolenky. A pak se někteří rybáři diví, proč tato opatření někteří provozovatelé soukromých revírů zavádějí. Divíte se?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: rybník Pilský

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -