Domů Akční nabídka BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH PRUTŮ! KE KAŽDÉMU PRUTU DOSTANETE NAVIJÁK ZDARMA!!!

BRUTÁLNÍ VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH PRUTŮ! KE KAŽDÉMU PRUTU DOSTANETE NAVIJÁK ZDARMA!!!

- Reklama -

Je to tak! Čistíme sklady! Vyprodáváme poslední kusy rybářských prutů, které ve skladu máme. Nyní tak máte jedinečnou možnost získat zbrusu nové vybavení na ryby za pár korun. Ale pozor! Akce je množstevně omezena! Ve většině případů máme od každé položky poslední kus! A ještě něco! Každý, kdo si na InFish.cz zakoupí libovolný prut, tak dostane celokovový naviják zcela ZDARMA!

Berte to jako předčasný vánoční dárek. Brutální výprodej rybářských prutů na feeder nebo na přívlač vám dává možnost si zakoupit zcela nové rybářské vybavení za velice výhodných podmínek. A navíc, ten, kdo si zakoupí libovolný prut v rybářském doprodeji na InFish.cz, dostane celokovový naviják zcela ZDARMA!

 

Co od nás dostanete?

  • Nejnižší cenu daného prutu na rybářském trhu!
  • Celokovový naviják v hodnotě 599 korun zcela ZDARMA!
  • Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

 

Feederové pruty Robinson TRITIUM Feeder

robinson-tritium-feeder-originalVýrobek je výhodně k dostání na InFish.cz

Cena: od 1199 Kč

Doprava na InFish.cz: ZDARMA

Dárek: Celokovový naviják k prutu ZDARMA

robinson-tritium-feeder-original (1)Řada feederových prutů Robinson TRITUM patří k nejlepším udicím této firmy. Jedná se o jakousi vlajkovou loď. A není se čemu divit! Tyto pruty mají perfektní vlastnosti. Jedinečná akce, nízká váha a nádherný design slibují, že tyto udice jsou skutečně exkluzivní. Nepropásněte tuto šanci výhodného nákupu. Pruty Robinson TRITIUM Feeder nabízíme nejlevněji na trhu! Navíc, k udici dostanete i naviják zcela ZDARMA!

Upozorňujeme, že tyto udice máme v posledních kusech. Proto jsou ve výprodeji! Nepropásněte jedinečnou šanci luxusního nákupu!

 

Feederový prut SHIMANO VEGANCE Heavy

shimano-vegance-heavy-feeder-3-90m-110g-originalVýrobek je k dostání na InFish.cz

Cena: 1899 Kč

Doprava na InFish.cz: ZDARMA

Dárek: Celokovový naviják ZDARMA

shimano-vegance-heavy-feeder-3-90m-110g-original (1)Náš favorit. Tento prut od firmy SHIMANO patří k nejpovedenějším modelům této firmy. Prut má jedinečnou akci, nádherné zpracování a naprosto luxusní vlastnosti. S tímto prutem budete u vody maximálně spokojeni. Jedná se o nádhernou udici, jež si získala srdce mnoha rybářů. Tento prut prostě musíte mít. Upozorňujeme, že na skladě máme POSLEDNÍ KUS za zvýhodněnou cenu!

 

akce-vlaceci-prut-robinson-tritium-perch-jig-originalVláčecí pruty Robinson TRITIUM

Výrobky jsou k dostání na InFish.cz

Cena: od 899 Kč

Doprava: ZDARMA

Dárek: Celokovový naviják k prutu ZDARMA

Nesmíme zapomínat ani na milovníky přívlače. Jelikož sezóna končí, potřebujeme vyčistit sklady od posledních několika kusů udic. Připravili jsme proto pro vás zcela mimořádnou nabídku. Nejenže nabízíme naše pruty nejlevněji na trhu, ale rozdáváme k nim i navijáky ZDARMA. Z přívlačových prutů doporučujeme především modely Robinson TRITIUM, které patří k jednoznačně nejpovedenějším. Tak si nenechte tuto jedinečnou akci ujít!

 

Jaké navijáky rozdáváme ZDARMA?

Rybářský-naviják-300x231Ke každému prutu, který si u nás na doprodeji InFish.cz objednáte, dostanete i celokovový naviják v hodnotě 599 korun zcela ZDARMA! Navijáky rozdělujeme jak s přední, tak i zadní brzdou. Pokud zákazník do zpráv nenapíše požadovaný model (jestli přední nebo zadní brzdu) bude mu k objednávce přidělen naviják podle usouzení InFish.cz. K navijáku dostanete i náhradní cívku!!!

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -