DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Nadupaný echolot na ryby za pár korun! Jeden z nejlevnějších na...

CENOVÁ BOMBA: Nadupaný echolot na ryby za pár korun! Jeden z nejlevnějších na trhu!

- Reklama -

I levný rybářský echolot je výborným pomocníkem při hledání rybích hejn nebo při pátrání po ideálním místě. I levný sonar na ryby nabízí ty nejnutnější funkce, které nám výrazně usnadní celý rybolov. Levný rybářský echolot nám ukáže reliéf dna, změří hloubku nebo teplotu vody. Tohle bohatě stačí! A přitom levný sonar neznamená, že je nekvalitní – to rozhodně ne! A už vůbec ne, pokud má na sobě vyražený nápis LOWRANCE…

Rybářské echoloty LOWRANCE jsou zárukou obrovské kvality a TOP vlastností. Tento výrobce rybářských echolotů patří k těm nejlepším na světovém trhu. Však taky, firma je na rybářské mapě už od roku 1957! Za ta dlouhá léta nasbírali inženýři ze společnosti LOWRANCE hromadu zkušeností, které přetavili do výborných sonarů na ryby. Ano, v nabídce této firmy najdete echoloty, které stojí stejně jako ojeté auto. Ale! Firma LOWRANCE myslí na všechny! Proto si můžete vybrat levný rybářský echolot na ryby, který nabízí perfektní vlastnosti…

 

Rybářský echolot LOWRANCE HOOK² 4x (baterie ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výborný rybářský echolot od firmy LOWRANCE za fantastickou cenu! Ano, jedná se o jeden z nejjednodušších modelů na trhu – ale ruku na srdce – takový levný echolot na ryby postačí 85 – 90% rybářů na českých vodách. Proč?

Tenhle echolot vám ukáže, jaké dno je pod vámi. Taky vám změří hloubku nebo teplotu vody. Co víc si přát? Je třeba ještě více funkcí? Pokud ano, tak tento echolot nabízí hromadu zajímavých vychytávek – například naprosto jednoduché menu, které vás okamžitě odkáže na klíčové funkce, automatické ladění sonaru nebo dvojnásobné pokrytí vodní plochy. Výbornou vychytávkou je i alarm – mělčina, ryby, hloubka.

Sonar nabízí dostatečně velkou obrazovku (4 palcový displej), takže vše naprosto pohodlně uvidíte. Rozlišení je 480 x 272, jedná se o barevnou obrazovku TFT. Tohle je prostě super! K sondě: Frekvence sonaru je 200 kHz (úhel záběru 120 stupňů), maximální výkon je 200x RMS, sonda měří do maximální hloubky 152 metrů.

Za super peníze celkově dostanete: obrazovku, stojan obrazovky, sondu Bullet Skimmer (zároveň napájecí kabel), uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu, manuál v češtině.

Jestli hledáte levný rybářský echolot, vsaďte na tento. Firma LOWRACE je zárukou obrovské kvality a bezproblémového používaní! Za super cenu dostanete maximální kvalitu, na kterou se prostě můžete spolehnout. Tohle je super levný rybářský echolot!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské echoloty LOWRANCE za nejlepší ceny!

Echoloty na ryby od firmy LOWRANCE jsou k dostání na rybářském e-shopu Chyť a pusť za opravdu velmi výhodné ceny. Rybáři si v nabídce tohoto rybářského obchodu mohou vybírat od těch nejlevnějších, po ty nejdražší echoloty. Záleží jen na vašich požadavcích! Všechny echoloty jsou k dostání za opravdu velmi zajímavé ceny!

Na echoloty od firmy LOWRANCE se podívejte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -