DomůNávnady a nástrahyKrmné směsiPro začátečníky: Úspěšný lov kaprů! Jak rychle a jednoduše zatraktivnit krmení do...

Pro začátečníky: Úspěšný lov kaprů! Jak rychle a jednoduše zatraktivnit krmení do PVA punčochy?

- Reklama -

PVA punčochy patří k velice používaným pomocníkům při zatraktivňování nástrahy. Je to logické! PVA punčocha dovoluje velice rychle, jednoduše a efektivně zatraktivnit nástrahu. Jen si to představte: K nástraze připevníte PVA punčochu plnou chutného krmení na kapry, které se po rozpuštění PVA punčochy nádherně rozprostře okolo nástrahy. Vznikne tak luxusní místečko! Jak vlastně rychle a jednoduše zatraktivnit krmení na kapry? Použijte tekutý atraktor!

Na přiloženém videu je to jasně patrné: Nejprve si odsypeme krmení, do kterého následně přilijeme nějaký tekutý atraktor. Vše pořádně promícháme. Na videu to není patrné, ale pro promíchání opravdu důrazně doporučujeme nechat celé krmení alespoň 10 minut odležet v uzavřené nádobě. Proč? Protože tekutý atraktor se do krmení nádherně vsákne a po odstátí bude PVA mix velice koncentrovaný.

A ještě jedna věc na tom videu chybí: Připravenou PVA punčochu klidně polijte i zvenku, krásně na jejím povrchu. Toto zatraktivnění taky funguje! A prosím, všimněte si, jak autor videa zapíchne háček do PVA punčochy. To je hodně důležité! Po rozpuštění PVA punčochy krmení nádherně schová háček, takže jde vidět jenom nástraha. Paráda!

Pro zatraktivnění PVA mixu doporučujeme používat nejrůznější boostery nebo tekuté potravy na masové bázi. Právě tyto produkty mají velmi koncentrovanou vůni, navíc ve vodním prostředí vytváří zajímavý „mrak“.

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -