DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Rybářské termoprádlo (triko+spodky) za pár korun! Vynikající kvalita za super...

CENOVÁ BOMBA: Rybářské termoprádlo (triko+spodky) za pár korun! Vynikající kvalita za super cenu!

- Reklama -

Tohle nepřehlédněte! Na rybářském e-shopu PARYS je momentálně k dostání naprosto libový termo komplet od renomované společnosti NORFIN, která vyrábí TOP rybářské oblečení do nehostinných podmínek. Zmíněný termo komplet se pochopitelně skládá jak z trika, tak ze spodků. Rybář má tak jedinečnou možnost se obléct i do velmi nehostinného počasí do luxusně teplého a pohodlného oblečení za výbornou cenu. Ani za silného větru nebo mrazu vám nebude zima! Tohle je prostě super produkt!

Termoprádlo je luxusní v tom, že drží tělesné teplot krásně „pohromadě“. Ani silný průvan nebo nízká teplota nejsou překážkou! Termoprádlo luxusně drží holé tělo v teple. A to zejména v tom momentě, kdy má rybář na sobě termokomplet – tedy triko se spodky. Rybář je totiž po celém těle krásně chráněn před nepříznivými vlivy u vody. Super! Ten, kdo někdy na sobě měl termoprádlo, tak už bez něj nikdy nejde ve studeném počasí k vodě! A není divu! Termoprádlo je TOP!

 

Termoprádlo NORFIN Nord Air

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborné termoprádlo od firmy NORFIN, které nejenže krásně vypadá, ale pochopitelně i luxusně hřeje. Výborné vlastnosti tohoto termoprádla má „na svědomí“ špičkový materiál NORfleece, který se vyznačuje maximálním tepelným komfortem. Pochopitelně, tento hřejivý materiál je i velmi příjemný na dotek.

Kromě maximálního tepelného komfortu toto termoprádlo slibuje i bezproblémové odvádění přebytečné vlhkosti z povrchu těla. Komplet je výborný například i pro aktivnější rybáře, kteří se při lovu pohybují (přívlač), a riziko zpocení je větší. Termokomplet si s tímto poradí! Samozřejmě, toto termoprádlo si rybáři oblíbili i jako „pyžamo“ při pobytu u vody a spánku v bivaku. Rybář je díky tomuto oblečení krásně v teple!

Termoprádlo i elegantně vypadá. Krásné zbarvení vypadá fantasticky! Dobře působí i světlé doplňky. Rybář tak nepůsobí na břehu křiklavě. Naopak, díky přírodnímu zbarvení splývá s okolím u vody.

Na tomto termoprádlu je výborné to, že je k dostání za fakt velmi zajímavou cenu. Pokud hledáte levné termoprádlo k vodě, které vás bude hřát i ve velmi nepříznivých podmínkách, mrkněte na tohle! Je opravdu hodně povedené a cenově dobře dostupné!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské oblečení NORFIN do chladného počasí u vody!

Firma NORFIN je producentem TOP rybářského oblečení do chladného počasí. Na rybářském e-shopu PARYS si kromě nadupaných termoprádel můžete vybrat například i luxusní mikiny nebo bundy. Zároveň doporučujeme, abyste se zaměřili na rybářské ponožky! Z našeho pohledu jde opravdu o vynikající ponožky pro rybáře do chladného počasí k vodě. Doporučujeme!

Na nabídku oblečení NORFIN se podívejte ZDE 

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -