DomůAkční nabídkaCENOVÁ VÁLKA: Nejlevnější pelety na kapry na trhu? Za tyhle dáte jen...

CENOVÁ VÁLKA: Nejlevnější pelety na kapry na trhu? Za tyhle dáte jen pár korun!

- Reklama -

Pelety na kapry patří k nejžádanějšímu zboží na rybářském trhu. Jedná se o velice populární návnadu, a také nástrahu na kapry, která se vyznačuje vysokým účinkem při lovu kaprů. Pelety na kapry jsou poskládány tak, aby ve vodním prostředí co nejrychleji vypouštěly atraktivní látky, takže okamžitě lákají kapry k záběru. Obrovská poptávka po peletách způsobila to, že jejich cena rok od roku klesá. A teď je na trhu další hráč! Česká firma nabízí levné pelety na kapry, které ale slibují velmi zajímavé vlastnosti…

U pelet na kapry je jeden „problém“. Většina z nich nevydrží ve vodě delší dobu, takže je nutné často krmit. Navíc, rychlý rozpad pelet také přispívá k tomu, že lákají menší kapry nebo bílou rybu. Jelikož pelety se rychle rozpadají, zmenšují se, takže malé ryby tyhle kousky posbírají. To není úplně dobré! Proto není na škodu vsadit na pelety na kapry, které mají delší dobu rozpadu – srovnatelnou s krmným boilies. Díky tomu tak návnada vydrží na dně i atak hejn bílých ryb nebo malých kaprů. Šance na velkou rybu je tak větší! O jakých peletách to mluvíme?

 

Pelety na kapry KAPRPRO Esencial

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou pelety objednávat na KAPRPRO.sk

Výborné pelety na kapry od české firmy KAPRPRO. Pelety Esencial nabízí celou řadu zajímavých vlastnosti. Musíme začít směsí. Pelety KAPRPRO Esencial mají základ v klasickém boiliesovém těstu. A to je velká výhoda! Díky tomu se tyto pelety ve vodě nerozpadnou během krátké chvíle. To ne! Tyto pelety vydrží i v teplé vodě okolo 24 hodin! A to je super!

Pelety na kapry KAPRPRO Esencial nabízí velmi koncentrovanou vůni – pro jejich výrobu byly použity kvalitní esence, které se používají i při výrobě boilies. Tyto pelety jsou k dostání ve 5 příchutích. Rybáři si mohou vybrat pelety s příchutí hnijící červ, jahoda/med, scopex/oliheň, halibut/česnek nebo losos/patentka. Všechny příchutě nabízí opravdu hodně koncentrované vůně, které ve vodním prostředí vytváří silné pachové stopy. Luxus!

Pelety KAPRPRO Esencial jsou k dostání ve dvou průměrech – v 9 a 16 mm. Ty menší pelety jsou naprosto dokonalé pro rychlé chytání, kdy máte na rybaření jen několik hodin. S pomocí těchto menší pelet vytvoříte atraktivní krmný koberec, který okamžitě vypouští zajímavou vůni. Větší pelety jsou pak vhodné při déletrvajícím lovu, a to zejména proto, že na dně vydrží podstatně delší dobu! Tyto pelety jsou například velmi vhodné při nočním chytání, kdy v podvečer nakrmíme, a přesto máme jistotu, že pelety budou na místě až do druhého dne.

Asi nejlepší zprávou na těchto peletách je, že jejich cena je skutečně lidová. Vzhledem k tomu, že tyto pelety nabízí opravdu luxusní vlastnosti (dlouhá výdrž, krásná vůně, zajímavá směs), není jejich cena nijak přemrštěná. A bacha! Cena pelet se snižuje při koupi většího balení – čím větší balení si obdržíte, tím lépe vás to vyjde. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou pelety objednávat na KAPRPRO.sk

 

Krmné boilies za 59 korun/kilo

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Česká firma KAPRPRO je „autorem“ i nejlevnějšího boilies na trhu! Jejich kvalitní krmné koule vychází na pouhých 59 korun za kilo! Pokud tedy chcete místo pelet raději krmné kuličky, pak se podívejte právě na toto boilies od KAPRPRO. Chcete vidět, jak tyto krmné koule vypadají? Pak se mrkněte na naše video, ve kterém si levné krmné boilies ukazujeme zblízka…

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -