Domů Akční nabídka Lov kaprů v létě: Luxusní krmení do teplé a špinavé vody! Ovocná...

Lov kaprů v létě: Luxusní krmení do teplé a špinavé vody! Ovocná bomba z dílny MIKBAITS!   

- Reklama -

Lov kaprů v létě má svá specifika. Pod náporem vysokých teplot přestávají ryby přijímat kvanta potravy. Navíc, po vytření se už naládovaly do sytosti, takže teď už jen decentně „zobou“ po troškách. Z toho plyne jedna věc – rybu je nutné okamžitě zaujmout! Jenže jak? Voda je naprosto plná všelijakých dobrot – od drobných živočichů až po vodní rostliny. Navíc, viditelnost se v „kvetoucí“ vodě blíží k nule. Co s tím? Máme pro vás zaručený tip na zajímavé krmení do těchto podmínek. Vymysleli ho kluci z firmy MIKBAITS a musíme říct, že se jim hodně povedlo!

Ještě k těm podmínkám: V létě to vypadá tak, že vody našich revírů jsou pořádně zakalené nebo zelené z „kvetoucích“ řas. Nic příjemného, protože tyhle podmínky hodně rázně snižují viditelnost pod vodou. Jenže řešení je naprosto jednoduché – použijte návnadu, která jde vidět. Ano, nějaké krmení, které má luxusní reflexní zbarvení, a které „prorazí“ i ve zmíněných podmínkách.

Nezapomínejte na to, že kapr vidí velice dobře kontrastní věci. To znamená, že vidí moc dobře světlé předměty na tmavém podkladu. Takže pokud chytáme na dně, které je například zarostlé vodní vegetací, pak není nic jednoduššího, než k nástraze přidat třeba červené nebo fluo žluté zbarvení. Tohle prostě funguje!

A ještě něco! Pokud je ve vodě špatná viditelnost, pak se ryby často spoléhají i na čich. Proto je hodně dobré používat koncentrované krmení se silnou vůni. Nemyslíme smrad! Ale třeba „ostrou“ ovocnou vůni, která „přebije“ všechny pachy pod hladinou. A bacha! Nemyslíme tím, že na lovné místo musíte nasypat kila krmení. To ne! Pokud použijete kvalitní krmení, pak stačí vytvořit malé krmné místečko. Ostatně, méně je někdy více, protože právě velcí kapři mají v oblibě spíše nenápadnější lovná místa.

K výraznému krmení pak používáme výraznou nástrahu. Ať už se rozhodnete pro barevnou kukuřici, rohlíkové boilies, nebo POP-UP boilies, je to jedno! Myslete hlavně na to, že nástraha musí zaujmout. Okamžitě! Takže je dobré, když nástraha silně voní a jde vidět. Proto používejte do špinavé vody na zarostlá dna výraznou nástrahu. Může to mít zásadní vliv! Tak co tedy použít?

 

MIKBAITS Partiklový mrak

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní bomba pro chytání kaprů v teplé a špinavé vodě! Tohle speciální krmení na kapry, které pochází z dílny firmy MIKBAITS, je nádherně nadrcené, takže je jemné. Díky tomu se tak ryba okamžitě nenasytí a neustále šmejdí po lovném místě. Díky tomu vydrží u nástrahy podstatně delší dobu. Partiklový mrak MIKBAITS obsahuje celou řadu druhů partiklu, takže se jedná o velmi atraktivní směs.

Jde vidět, že vývojáři z MIKBAITS uvažovali! Proč? Protože toto krmení do teplé a špinavé vody je velmi výrazně zbarvené. Je k dostání v červeném, fluo žlutém, oranžovém a růžovém zbarvení. Tedy v barvách, které jdou vidět na všech typech terénů. Ať už budete chytat na zarostlém dně, zaneseném dně, anebo kamenitém terénu, je to jedno. Tohle krmení jde VIDĚT!!!

Partiklový mrak MIKBAITS je k dostání ve 4 příchutích. Rybář si může vybrat z příchutí jahoda, vailka/med, půlnoční pomeranč a pikantní švestka. Jakou vybrat? Nám nejlépe funguje vanilka/med. Jedná se o velmi koncentrovanou, sladkou příchuť, která krásně voní, a která ve vodě vytváří opravdu silnou pachovou stopu.

S tímhle krmením můžete chytat jak na klasickou kaprařinu, tak i s krmítkem nebo s feederem. My osobně nejraději partiklový mrak používáme do PVA, kdy po vhození do vody se u nástrahy vytvoří jemný mrak s velmi výrazným zbarvením. Tohle je prostě ideální pro chytání v létě! Pokud chytáte ve sloupci, je toto krmení také pro vás! Po vhození této návnady do vody s pomocí krmné rakety vytváří tato návnada hustý krmný sloupec. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí fluo boilies MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Takhle vypadá ideální nástraha do teplé, špinavé vody a na zarostlé terény. Díky fluo zbarvení jde kulička vidět i v pořádně zarostlé vodě! Kombinace s výrazně zbarvenou návnadou, kterou jsme si představili výše, plus s tímto boilies, je prostě dokonalá! Tohle funguje!

MIKBAITS plovoucí fluo boilies patří k nejpopulárnějším kuličkám na trhu! A není se čemu divit! Tohle boilies má velmi výraznou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Plovoucí kuličky jsou k dostání v několika příchutích, my ale máme jasno! Z našeho pohledu je jasným favoritem příchuť pampeliška – zajímavá vůně v kombinaci s jasně žlutým zbarvením je hitem pro letní lov kaprů.

Kuličky si můžete vybrat v nejrůznějších průměrech. My osobně máme nejraději 14 mm průměr, kdy pod háček nastražujeme dvě kuličky. Tím tak vznikne krásná nástraha, která se luxusně nadnáší nad výrazným krmením. Paráda! Vyzkoušejte také…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -