skingbranding-banner

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální výprodej kaprových děliček! Ušetřete přes 3000 korun!


Povánoční šílené výprodeje jsou tady! Tak například: Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných kaprových děliček, které jsou zlevněné o více jak 3000 korun! A bacha! Tyhle děličky jsou k dostání v oblíbené variantě 1+1, takže výsledná cena za 1 kaprovou udici je fakt famózní. Jenže! Množství těchto cenově zvýhodněných kaprových děliček je výrazně omezené! A po vyprodání zásob již nebudou za tyto fantasticky nízké ceny k dispozici. Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup! Kdo dříve přijde, ten dříve má nové „klacky“ na kapry…

 

Kaprová dělička DAM Mad 3M

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Legendární kaprové děličky od renomované společnosti DAM, které mají základ v naprosto dokonalých materiálech, zejména pak ve špičkovém TC30 uhlíku. Díky těmto materiálům mají konkrétně tyto děličky na kapry skvěle vlastnosti jak při hodu, tak i zdolávání kapra. Tak například: Materiál, ze kterého je blank zhotoven, má velmi rychlou akci, takže rybář je schopen nahazovat opravdu hodně daleko a přesně. Paráda!

Ještě k tomu TC30 uhlíku: Jedná se o velmi pevný materiál, který vydrží dlouhodobé používání i v těch nejtěžších podmínkách. To znamená, že i když budete tyto pruty brát pořád na velké vody, a budete se do nich při nahazování neustále opírat – tak přesně do takovýchto podmínek byly tyhle pruty vytvořené! Tyhle kaprové dělené pruty jsou jako dělané pro tu nejtvrdší rybařinu!

K dokonalým hodům do závratných dálek pak samozřejmě přispívají i precizně vyvázaná očka. Ta jsou po prutu rozmístěna tak, aby jimi navazovací materiál procházel bez přebytečného tření. Takže montáž díky tomu letí při hodu opravdu hodně daleko. Bomba! S těmito pruty se perfektně nahazuje i díky rukojeti z japonské smršťovačky, která se velmi pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář promočené ruce. Na konci dělené udice na kapry pak naleznete koncovku s laserovou rytinou. Nádhera!

VIDEO: Jak vypadají dělené pruty na kapry DAM Mad M3 u vody? Mrkněte na video

Velkou výhodu samozřejmě vidíme i v kvalitním Fuji sedle na naviják. Toto sedlo má precizní šroubování, díky kterému naprosto bezpečně připevníte i velký kaprový naviják k prutu. Naviják bude tak bezpečně držet za každé příležitosti. Sedlo samozřejmě eliminuje jakékoliv nepříjemné pohybování navijáku například při zdolávání nebo nahazování. Luxus!

V regálech rybářského e-shopu PARYS momentálně leží dělené pruty na kapry DAM Mad 3M v provedení 3,6 metru a gramáží 3,5 lb. Jedná se tak o tvrdší udice s dokonalou akcí, které jsou perfektní právě pro daleké nahazování. Pokud tedy chytáte kapry na rozlehlejších vodách, kde se například nemůže vyvážet, pak jsou tyhle levné kaprové dělené pruty jako stvořené pro vaše chytání. Přesto! Tyto kaprové udice nejsou přehnaně tvrdé, takže v nich ucítíte každý výpad zdolávaného kapra. S těmito pruty si lov kaprů fakt zamilujete…

Tyhle dokonalé kaprové dělené udice od renomované společnosti DAM jsou k dostání za fakt libové peníze! A bacha! Navíc ve velepopulárním setu 1+1, takže výsledná cena za jednu kaprovou děličku je fakt hodně lákavá. A to zejména proto, že podobné pruty by u jiných značek vyšly výrazně, ale fakt výrazně, dráže. Takže pokud hledáte kvalitní kaprové pruty za rozumné peníze, pak se podívejte na tyto. Jsou dokonalé!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 277x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3325x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.