DomůNovinkyBohumil Kuna má problémy? Na jeho výrobu boilies přišly kontroly z úřadů!...

Bohumil Kuna má problémy? Na jeho výrobu boilies přišly kontroly z úřadů! Dostal pokutu?

- Reklama -

Známý rybář Bohumil Kuna se znovu ozval! Po delším čekání natočil nové video, ve kterém rybářskou veřejnost seznamuje s nejnovějšími informacemi, které se týkají jeho aktivit. Tak třeba: Bohumil kuna se svěřil s tím, že někdo na něj poslal kontroly z úřadů, které se zaměřily například na jeho výrobu boilies. Přesto! Bohumil Kuna tyhle kontroly bral s nadhledem, protože podle jeho slov má všechno v pořádku. Kromě toho se známému rybářovi stala i jedna velmi neblahá záležitost – někdo chtěl poškodit jeho molo na Labi!

„V momentě, kdy se rozkřiklo, že budu mít vlastní boilies, tak jak říkám – úspěch se neodpouští – přesto, že mám jen dva druhy boilies a dvě balení, tak najednou živnostenský úřad, krmivářský úřad, a všichni lidi z úřadů říkali, že je to na udání!“ popisuje Bohumil Kuna kontroly, které ho zastihly.

„Já jsem na tohle byl připravený. Na to, že se najdou lidi, kterým to bude vadit. A je to správně! Takže povolali orgány, všechno ale dopadlo OK! Tyhlety věci já mám připravené, mám všechna živnostenská povolení. Já mám všechno čisté – daně platím, socku a zdrávku mám zaplacenou, takže pokud by měl ještě někdo něco, tak ať napíše, kam potřebuje, protože mně je to jedno,“ řekl Bohumil Kuna ke kontrolám.

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva na TOP kaprové pruty! Ušetřete až 3000 korun!

Jak vlastně bude nové boilies od Bohumila Kuny vypadat? „Přemýšlel jsem, jakou sérii vyrábět, a vzhledem k tomu, že jsem příznivec jednoduchosti, tak budou jen dva druhy boilies. Jeden druh budou „játrovky“ a druhý druh bude jahodový, to znamená smradlavé a voňavé. Kilo boilies bude stát 200 korun. Samozřejmě, dá se doma vyrobit za 50 korun (pozn. při domácí výrobě, Bohumil Kuna zveřejnil recepty). Budou dvou nebo pětikilogramové balíky, nebudu vymýšlet žádné kraviny,“ řekl už v minulosti Bohumil Kuna. Jeho nové kuličky budou k dostání na e-shopu, který se připravuje…

VIDEO: Jak probíhaly kontroly u Bohumila Kuny? Mrkněte na jeho video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

21 KOMENTÁŘE

 1. Tuna si vyrábí „prusery“, vždy kdyz mu klesne sledovanost.
  Zachdovej atentát pod vlivem alkoholu na Forfishing nakonec neustal a vyustilo to údajně ve výhrůžky. Pote trapne omluvne video. Kdovi, kdo tehdy vyhrozoval?
  Zamerna provokace RS se mu taky vymkla z rukou, když jeho „kamaradi“ z jeho vesnicke mo mu zapichli vidle do zadele a papiry mu za tyden nevratili. Ani omylem
  Posledni exes smolarskeho pruserare s udajnym poskozenim mola neni ani tak pripad pro PCR, ale pro dr. Chocholouska.
  Na fb se vytahuje jake tam ma kamery s nocnim videnim, ale asi na prd? Po tydnu ma „poškozené “ molo, ale jen tak aby se nic neposkodilo, nedejbože neodplavalo. Nebo kamerka zachytila tlustocha s placatou čepicí v popelarske bunde? A zabery jsou fuč? Kdo vi?
  Policajti nejsou blbí.
  Pro hrst dolarů za sledovanost udelaji nekteri lide ledacos.

 2. Nelze mu upřít dobrý záměr z jeho projektu ,aby se tam jak on říká mohly cyklistický vši občerstvit a dobít telefony 🤣🤣 to by si měli pustit ti co budou schvalovat dotace aby viděli ten dobrý záměr pro lidi jaký plánuje 😅 tím nechci podněcovat k žalování a udávání které tu má sám aktér v oblibě a teď se mu to po čase vrací viz Peperin a jiné… ale určitě to bude krásná podívaná jak se on s ferdou a bandou cyklistů plácají po rameni u mola 😄

 3. Ty vole, ať si dělá co chce, tyhle články jen podporují jeho ego nebo popularitu jak soudruzi chtějí. Jen totální hlupák nebo boxer na WC FF2020 se může rozčílit.

 4. At si dela co chce a nechaji ho na pokoji jsou horsi veci co jini rybari delaji a tech si nikdo nevsimne
  Ja osobne mu fandim

 5. Koukám že svaz návštěvníků soukromých revírů má zase o čem hovořit . Všechny Vás má u jemu z toho jdou prachy jako ostatním na YouTube. Ale vy máte co ???

 6. Dneska už to boilies vyrábí kde kdo, takoví povaleči co si udělají sledovanost na yutube a uz jich je dost, leží doma a přemýšlí jak na svých tupounech vydělat už mne nebaví.

 7. Tak to napadení mola je dobrá fraška. 🤣🤣🤣. Staré kurtny dosloužily, tak se natáhnou lanka, kurtny se uřežou a udělá se z toho senzace 🤣🤣🤣🤣. Tomu Kun.o může věřit jedině dement. 🤣🤣🤣🤣

 8. A co měl chudák dělat ani bych se tomu nedivil ,že to nahrál, když byl nejméně čtyřikrát na rybách a nechytil ani šupinu.
  I místním si stěžoval ,že musí jak s oblibou říká pacientům z YT natočit video pro sledovanost a sponzorům zavřít čumák ,ale když se nedaří tak smolík jak se říká.

 9. Bohužel to tak vypadá, že si to udělal sám Bohumil Kuna.
  On toto neměl v plánu.. on měl v plánu že zveřejní nová videa jak byl chytat na moravě a jaký ryby atd chytil včetně na labi. Jenže se mu kupodivu nedařilo vůbec a neměl co zvěřejnit a sledovanost klesala. Tak z největší pravděpodobnosti uřezal staré kurtny u mola a udělal z toho senzaci že mu napadli molo aby měl opět vysokou sledovanost jako u předešlého videa kde v popisu psal Hejteři napadli Kunu na jeho molu to mělo také vysokou sledovanost. Kdyby tam opravdu někdo byl jak říkal Kuna ve svém videu tak myslím, že by molo uplavalo, ale jelikož si to udělal sám Kuna tak nechtěl aby se mu poškodilo molo proto jenom odřezal staré dosloužené kurtny… Navíc měl několik kontrol od úřadu sám zminoval Jakub K. že na něj pošle několik kontrol do nového roku.. zřejmě se tak stalo a Kuna čelil několika kontrolám. To samozřejmě nemohl rozdýchat, že na něho chodí kontroly tak si vymyslel s tím molem, aby získal přesnou identitu Jakuba K. aby v novém roce mohl znova natočit nové videa co má ve zvyku.. Bohužel se mu tak nepovedlo zřejmě, protože PČR není hloupá a doukážou přemýšlet více než Kuna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -