DomůAkční nabídkaCenové šílenství! Obrovské slevy na kaprové navijáky FOX! Nakupujte chytře!

Cenové šílenství! Obrovské slevy na kaprové navijáky FOX! Nakupujte chytře!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu HIKI.cz byly znovu naskladněny některé modely populárních kaprových navijáků FOX! A každého milovníka kaprařiny jistě potěší, že tyto navijáky jsou dostupné za opravdu nízkou cenu! Oproti některým e-shopům ušetříte velice významnou částku. Nakupujte chytře! A ušetřete! Upozorňujeme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnějších překladů.

Kaprové navijáky FOX patří k velice populárním strojům. Tyto navijáky se vyznačují bezproblémovým fungováním, skvělými vlastnostmi, vysokou odolností nebo krásným designem. Proto jsou tyto kaprové navijáky tolik populární. Na rybářském e-shopu HIKI.cz si můžete vybrat z několika modelů kaprových navijáků FOX. A vše za velice lákavé ceny! Jaký naviják bychom si vybrali my?

 

Kaprový naviják FOX FX13

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších kaprových navijáků posledních sezón! Naviják FOX FX13 rybářům nabízí TOP vlastnosti za velmi zajímavou cenu, která je například právě na HIKI.cz opravdu velmi výhodná! Kaprový naviják FOX FX13 kaprařům nabízí obrovskou kapacitu cívky – například 0,35 mm navazovacího materiálu se na cívku vejde neuvěřitelných 650 metrů! Tohle je zásoba jako hrom! Díky tomu je tento naviják velmi vhodný na větší stojaté vody typu Nových Mlýnů nebo Orlíku, či na větší řeky typu Labe.

Naviják FOX FX13 má bezchybný a pravidelný chod, o který se stará 5 kuličkových a 1 válečkové ložisko. Obrovským plusem je, že hřídel navijáku je vyrobena z nerezové oceli, což významným způsobem prodlužuje životnost celého navijáku! Převodový poměr činí 4,3:1. A na 1 otočení kličkou naviják navine 90 centimetrů navazovacího materiálu. Váha navijáku je 761 gramů.

Kapacita cívky:

  • 0,33 mm – 750 metrů
  • 0,35 mm – 650 metrů
  • 0,37 mm – 570 metrů
  • 0,40 mm – 500 metrů

Tento naviják je ideální pro lov velkých kaprů i na těch nejnáročnějších revírech. Naviják FOX FX13 bez nejmenších obtíží zvládne lov i na těch největších plochách a zvládne vytáhnout i ty největší a nejdivočejší kapry. Tenhle stroj jednoduše doporučujeme! A na HIKI.cz je k dostání za fakt super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -