skingbranding-banner

Stairs2Hell: Šílený závěr! O zlatu rozhodlo 0,24 kilogramů! Vyhráli Rakušané! Druhý je tým Sportacarp!


Tak tohle byly nervy jako hrom! V samotném závěru týmy pochytaly několik nádherných kaprů, které zásadně promíchaly pořadím. Vše nakonec dopadlo jinak, než se očekávalo! Celý závod totiž vyhrál rakouských tým Baitservice-Austria/Anaconda, který byl do poslední chvíle naprosto „nenápadný“! Jenže! Rakouští závodníci dokázali zdolat kapra přes 20 kilogramů, který je katapultoval na špici výsledkové listiny. Stříbro bere tým Sportcarp a bronz tým MIKBAITS II.

Jen necelé tři hodiny před koncem závodu přišel rakouskému týmu Baitservice-Austria/Anaconda nádherný kapr! Rakouští závodníci dokázali přelstít největší rybu závodu – šupináče o váze 21,52! Tahle ryba tak zahraničnímu týmu zajistila vítězství v druhém ročníku extrémního závodu Stairs2Hell! Ani napodruhé tak zlaté medaile nevybojoval český tým! Tohle byla teda jízda!

Druhý končí tým Sportcarp. Dan Němec a jeho tým dokázali chvíli před koncem zdolat kapra o váze přes 16 kilo! Výsledkem je tak konečné stříbro. Přesto, tyhle medaile budou mít možná trochu “hořkou” příchuť – na zlato týmu Sportcarp chybělo pouze 0,24 kilogramů! Bylo to fakt těsné!

Bronzovou příčku obsadil tým MIKBAITS II. Tento mančaft si už v předešlých hodinách dokázal vybudovat solidní „základ“ pro úspěch. Konečný součet klukům tak stačí na bronz! Čtvrtý končí nizozemský tým Holland Baits, který na bednu ztratil pouhých 0,29 kilogramů! Opravdu těšný rozdíl!

Do konečné TOP 5 se probojoval tým Rebel Baits, který v poslední chvíli dokázal zdolat téměř dvacetikilogramového kapra! Tahle ryba byla pro chlapy extrémně cenná a zaslouženě je dostala až takhle vysoko!

Druhý ročník závodu Stairs2Hell je u konce! Byl to zase nádherný závod s neopakovatelnou atmosférou! Uvidíme, co přichystá další ročník! Všem týmům, které se zúčastnily, gratulujeme za jejich skvělé výkony na extrémně těžké vodě v extrémně těžkých podmínkách! Byla to jízda! Takže příští rok – Petrův Zdar!

 

Konečně pořadí Stairs2Hell 2018 TOP 5

1) Baitservice-Austria/Anaconda (místo 17) – 3 kapři – 7,04, 15,08 a 21,52 – součet 43,64 kilogramů

2) Sportcarp (místo 15) – 3 kapři – 12,33, 14,59 a 16,48 – součet 43,4 kilogramů

3) MIKBAITS II (místo 50) – 9,53, 14,43 a 16,59 – součet 40,88 kilogramů

4) Holland Baits (místo 12) – 11,23, 13,53 a 15,83 – součet 40,59 kilogramů

5) Rebel Baits (místo 57) – 7,32, 12,18 a 19,32 – součet 38,82 kilogramů

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Stairs2Hell

Nové články v rubrice

Ryby v Nechranicích jsou vytřené! Vodohospodáři začnou se snižováním hladiny

admin | přečteno: 133x | 19.06.2019 | Žádné komentáře

Letošní rozmnožování rybích druhů na vodní nádrži Nechranice je u …

Nová pravidla: Zvýšení míry štiky na 60 centimetrů a omezení ponechaných okounů na 5 kusů

admin | přečteno: 596x | 19.06.2019 | Žádné komentáře

Rybářská veřejnost zase diskutuje! A to proto, že v červnu se …

Gigant z Labe! Rybář ulovil obrovského šupináče o váze skoro 30 kilo! Neskutečná ryba!

admin | přečteno: 611x | 18.06.2019 | Žádné komentáře

Letošní sezóna je pro české kapraře naprosto famózní! Na české …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.