skingbranding-banner

Stairs2Hell: Šílený závěr! O zlatu rozhodlo 0,24 kilogramů! Vyhráli Rakušané! Druhý je tým Sportacarp!


Tak tohle byly nervy jako hrom! V samotném závěru týmy pochytaly několik nádherných kaprů, které zásadně promíchaly pořadím. Vše nakonec dopadlo jinak, než se očekávalo! Celý závod totiž vyhrál rakouských tým Baitservice-Austria/Anaconda, který byl do poslední chvíle naprosto „nenápadný“! Jenže! Rakouští závodníci dokázali zdolat kapra přes 20 kilogramů, který je katapultoval na špici výsledkové listiny. Stříbro bere tým Sportcarp a bronz tým MIKBAITS II.

Jen necelé tři hodiny před koncem závodu přišel rakouskému týmu Baitservice-Austria/Anaconda nádherný kapr! Rakouští závodníci dokázali přelstít největší rybu závodu – šupináče o váze 21,52! Tahle ryba tak zahraničnímu týmu zajistila vítězství v druhém ročníku extrémního závodu Stairs2Hell! Ani napodruhé tak zlaté medaile nevybojoval český tým! Tohle byla teda jízda!

Druhý končí tým Sportcarp. Dan Němec a jeho tým dokázali chvíli před koncem zdolat kapra o váze přes 16 kilo! Výsledkem je tak konečné stříbro. Přesto, tyhle medaile budou mít možná trochu “hořkou” příchuť – na zlato týmu Sportcarp chybělo pouze 0,24 kilogramů! Bylo to fakt těsné!

Bronzovou příčku obsadil tým MIKBAITS II. Tento mančaft si už v předešlých hodinách dokázal vybudovat solidní „základ“ pro úspěch. Konečný součet klukům tak stačí na bronz! Čtvrtý končí nizozemský tým Holland Baits, který na bednu ztratil pouhých 0,29 kilogramů! Opravdu těšný rozdíl!

Do konečné TOP 5 se probojoval tým Rebel Baits, který v poslední chvíli dokázal zdolat téměř dvacetikilogramového kapra! Tahle ryba byla pro chlapy extrémně cenná a zaslouženě je dostala až takhle vysoko!

Druhý ročník závodu Stairs2Hell je u konce! Byl to zase nádherný závod s neopakovatelnou atmosférou! Uvidíme, co přichystá další ročník! Všem týmům, které se zúčastnily, gratulujeme za jejich skvělé výkony na extrémně těžké vodě v extrémně těžkých podmínkách! Byla to jízda! Takže příští rok – Petrův Zdar!

 

Konečně pořadí Stairs2Hell 2018 TOP 5

1) Baitservice-Austria/Anaconda (místo 17) – 3 kapři – 7,04, 15,08 a 21,52 – součet 43,64 kilogramů

2) Sportcarp (místo 15) – 3 kapři – 12,33, 14,59 a 16,48 – součet 43,4 kilogramů

3) MIKBAITS II (místo 50) – 9,53, 14,43 a 16,59 – součet 40,88 kilogramů

4) Holland Baits (místo 12) – 11,23, 13,53 a 15,83 – součet 40,59 kilogramů

5) Rebel Baits (místo 57) – 7,32, 12,18 a 19,32 – součet 38,82 kilogramů

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Stairs2Hell

Nové články v rubrice

Kauza Bečva nekončí: Druhé odložení klíčového posudku! „Případ je složitý!“ říká znalec

admin | přečteno: 91x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Ani napodruhé soudní znalec Jiří Klicpera nepředložil vypracovaný klíčový posudek …

Jakub Vágner reaguje na kritiku kvůli používání echolotu: „Drahý sonar je bez znalostí k ničemu!“

admin | přečteno: 8356x | 2.03.2021 | 8 komentářů

Jakub Vágner nedávno na své stránce na facebooku zveřejnil fotografii …

PŘEHLEDNĚ: Severočeští rybáři nasadili přes 290 000 kaprů! Zvýšil se počet candátů

admin | přečteno: 558x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Severočeský územní svaz zveřejnil velmi zajímavá data o nasazovaných rybách …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.